Povezane vesti

"On je ljigav": Hrvat uvredio Zuraba nakon što je izgubio borbu za bronzu, odličje otišlo u Srbiju, a Ivan je onda opleo…

"On je ljigav": Hrvat uvredio Zuraba nakon što je izgubio borbu za bronzu, odličje otišlo u Srbiju, a Ivan je onda opleo…

Sportal blic 04.08.2021
je doneo Srbiji šestu medalju na , četvrtu bronzu, pošto je u finalu repasaža savladao Hrvata Ivana Hukleka. Momak iz Gruzije koji je nakon velikog skandala u domovini rešio da se takmiči pod zastavom Srbije je napravio novi veliki uspeh za našu… »
Hrvat posle poraza za bronzu: „Srbin“ je ljigav borac

Hrvat posle poraza za bronzu: „Srbin“ je ljigav borac

Nova 04.08.2021
Hrvatski rvač Ivan Huklek našalio se posle poraza u meču za bronzu sa Zurabom Datunašvilijem, srpskim borcem gruzijskog porekla. Datunašvili je posle repasaža pobedio Hukleka sa 6:1 i obezbedio našoj zemlji bronzanu medalju, ukupno šesto odličje… »
Hrvatski rvač nahvalio Datunašvilija, objasnio i zašto ga je nazvao "ljigavim" borcem

Hrvatski rvač nahvalio Datunašvilija, objasnio i zašto ga je nazvao "ljigavim" borcem

Sportske.net 04.08.2021
Zurab Datunašvili je čovek koji nam je doneo šestu medalju na ovogodišnjim Olimpijskim igrama. On je u borbi za treće mesto uspeo da savlada Ivana Hukleka, hrvatskog borca koji je nakon meča bio neutešan. "Presudio je moj loš ulazak u borbu… »
"On je ljigav borac": Hrvat posle poraza od Datunašvilija dao izjavu o kojoj će se pričati

"On je ljigav borac": Hrvat posle poraza od Datunašvilija dao izjavu o kojoj će se pričati

Večernje novosti 04.08.2021
FOTO: AP/Tanjug Hrvat nije bio zadovoljan ishodom, a Gruzijca koji se takmiči pod zastavom Srbije je nazvao "ljigavim borcem". Pokušavao je 24-godišnjak na sve načina da savlada Datunašvilija, ali nije uspeo da nađe rešenje za rivala koji je bio… »
Hrvatski rvač o Zurabu: Ljigavi borac, kažnjava svaku grešku

Hrvatski rvač o Zurabu: Ljigavi borac, kažnjava svaku grešku

Mozzart sport 04.08.2021
„Presudio je moj loš ulazak u borbu“, kaže Ivan Huklek. Tako je u sportu: jedan slavi, drugi tuguje. Dok je Zurab Datunašvili poručio „Živela Srbija“ posle osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju, njegov poslednji rival u… »
Hrvatski Hulk o porazu od Datunašvilija: On je ljigavi borac, iznenadio me, ništa nisam mogao

Hrvatski Hulk o porazu od Datunašvilija: On je ljigavi borac, iznenadio me, ništa nisam mogao

Kurir 04.08.2021
Hrvat Ivan Huklek izgubio je meč za bronzu od srpskog rvača Zuraba Datunašvilija na Olimpijskim igrama u Tokiju. Hrvat Ivan Huklek izgubio je meč za bronzu od srpskog rvača Zuraba Datunašvilija na Olimpijskim igrama u Tokiju. Posle borbe je… »

Vesti dana »