Povezane vesti

Nina Stojanović: Samo ja znam kako sam se osećala...

Nina Stojanović: Samo ja znam kako sam se osećala...

Mozzart sport 04.08.2021
Srpska teniserka prvi put o kraju nastupa u Tokiju. Od očekivanih radosti, srpski tenis je iz Tokija doneo – tugu. Novak Đoković ne da nije osvojio zlatnu medalju, nego nije doneo nijednu. A, bio je i u mešovitom dublu na korak od odličja sa Ninom… »
Konačno, javila se Nina Stojanović i otkrila svoja osećanja!

Konačno, javila se Nina Stojanović i otkrila svoja osećanja!

Sportske.net 04.08.2021
Srbija nije uzela medalju u tenisu, a imala je dosta prilika. Nakon što su u uvodnim kolima ispali svi osim Novaka Đokovića, upravo je najbolji teniser u singl konkurenciji mogao da stigne do odličja, ali se to nije desilo jer ga je savladao umor… »
‘Nisam odigrala meč karijere’: Nina Stojanović progovorila o momentu kada je Novak odlučio da odustane – ‘Samo ja…

‘Nisam odigrala meč karijere’: Nina Stojanović progovorila o momentu kada je Novak odlučio da odustane – ‘Samo ja…

Hot sport 04.08.2021
Navijači u Srbiji su se nadali da bi teniseri mogli da nam donesu dve medalje iz Tokija, i to one najsjajnije, a na kraju, vratili su se bez odličja. Poptuno neočekivan epilog, Novak Đoković je stao u polufinalu, a onda i doživeo poraz za bronzu pa… »
Nina se prvi put oglasila posle otkazanog meča sa Novakom: Samo ja znam kako se osećam...

Nina se prvi put oglasila posle otkazanog meča sa Novakom: Samo ja znam kako se osećam...

Mondo 04.08.2021
Nina Stojanović je odlučila da se oglasi na društvenim mrežama posle dešavanja na Olimpijskim igrama. Nina Stojanović je odlučila da se oglasi na društvenim mrežama posle dešavanja na Olimpijskim igrama Nije Novak Đoković imao snage da zaigra… »
Nina: Nisam odigrala meč karijere, samo ja znam šta osećam

Nina: Nisam odigrala meč karijere, samo ja znam šta osećam

Nova 04.08.2021
Srpska teniserka Nina Stojanović sumirala je utiske, nekoliko dana posle bolnog epiloga u završnici teniskog turnira na Olimpijskim igrama u Tokiju. Nina je došla do polufinala miks dubla sa Novakom Đokovićem, tamo su izgubili od Vesnine i Karaceva… »
"Samo ja znam kako sam se osećala": Nina Stojanović o trenutku kad joj je Đoković saopštio da neće igrati za bronzu

"Samo ja znam kako sam se osećala": Nina Stojanović o trenutku kad joj je Đoković saopštio da neće igrati za bronzu

Sportal blic 04.08.2021
Još u subotu, 31. jula, je završila takmičenje na - a sada je rešila da se oglasi povodom toga. Razlog je bilo odustajanje od meča za bronzu u Tokiju u konkurenciji miks dublova, nakon poraza u duelu za bronzu u singlu. Stojanovićeva je na taj… »
Oglasila se Nina: Samo ja znam kako sam se osećala…

Oglasila se Nina: Samo ja znam kako sam se osećala…

N1 Info 04.08.2021
Srpska teniserka Nina Stojanović nastupala je na Olimpijskim igrama u Tokiju zajedno sa Novakom Đokovićem u konkurenciji mešovitih parova, ali se srpski dubl nije borio za bronzanu medalju jer Đoković nije mogao da nastupi u meču za treće mesto… »

Vesti dana »