Povezane vesti
Francuska: Sud kaznio državu sa 10 miliona eura
Al Jazeera 04.08.2021
Najviše pravno tijelo konstatovalo je da država nije uspjela poboljšati kvalitet zraka u pojedinim oblastima u zemlji. Najviše pravno tijelo u Francuskoj kaznilo je državu sa 10 miliona eura jer nije uspela poboljšati kvalitet zraka u pojedinim oblastima… »
Francuska kažnjena sa 10 miliona evra: Sud nezadovoljan radom vlade u oblasti poboljšanja kvaliteta vazduha
Večernje novosti 04.08.2021
Foto: Pixabay Kazna dolazi četiri godine nakon što je državni savet, koji služi kao pravni savetnik izvršnom i vrhovnom sudu, naredio vladi da smanji nivoe azotnog oksida i štetnih čestica u više od 10 zona, kako bi bili u skladu sa evropskim… »
Francuska kažnjena sa 10 miliona evra zbog kvaliteta vazduha
Nova 04.08.2021
Najviše pravno telo u Francuskoj kaznilo je danas državu sa 10 miliona evra jer nije uspela da poboljša kvalitet vazduha u pojedinim oblastima u zemlji. Takođe, sud je zapretio da će kažnjavati državu sa dodatnih deset miliona evra na svakih šest meseci… »
Vesti dana »

Šok posle ponoći na US Openu: Eliminisan Danil Medvedev, ovakvu muku Grend slem šampiona niko nije predvideo!
Telegraf pre 25 minutajoš 34 povezane

Automobili na Batrovcima na izlazu iz Srbije čekaju četiri sata
Telegraf pre 45 minutajoš 6 povezanih

Uživo kiša dronova se obručila na Sumi Masovni napad ruske vojske usred noći
Alo pre 25 minutajoš 7 povezanih

Sudija upozorio Novaka usred brejk lopte za protivnika: Đoković se samo nasmejao, a pogledajte šta ga je pitao posle gema
Nova pre 2 satajoš 10 povezanih