Povezane vesti

Sestra je dobila sve na gotovo, ja ništa! Jovana Jeremić o najbolnijoj temi - Roditelji su pravili razliku između nas!

Sestra je dobila sve na gotovo, ja ništa! Jovana Jeremić o najbolnijoj temi - Roditelji su pravili razliku između nas!

Mondo 04.08.2021
Jovana Jeremić otvorila dušu u emisiji. Jovana Jeremić otvorila dušu u emisiji. Voditeljka Jovana Jeremić koja je dospela u žižu javnosti nakon što je posle 10 godina dala otkaz na televiziji Hepi, progovorila je u jednoj emisiji o bolnoj temi… »
Jovana Jeremić: Sestra je DOBILA sve, ja ništa!

Jovana Jeremić: Sestra je DOBILA sve, ja ništa!

Svet & Skandal 04.08.2021
Voditeljka Jovana Jeremić iznela je u javnost tužnu istinu o razdoru koji su njeni roditelji napravili između nje u sestre. Jovana je gostojući u jednoj televizijskoj emisiji otkrila da njena sestra dobila sve, a ona ništa. – Sestra je dobila stan… »
Jovana Jeremić progovorila o bolnoj temi! Voditeljka se rasplakala u emisiji: Sestra je sve dobila na gotovo, a ja ništa!

Jovana Jeremić progovorila o bolnoj temi! Voditeljka se rasplakala u emisiji: Sestra je sve dobila na gotovo, a ja ništa!

Kurir 04.08.2021
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je u jednoj emisiji da su njeni roditelji sve dali njenoj sestri, a njoj ništa. - Sestra je dobila stan od roditelja i sve na gotovo, a ja nisam dobila ništa. Čak i stan - kaže Jovana kroz suze i dodaje: - Pravili su… »

Vesti dana »