Povezane vesti

Sinančeviću sedmo mestu u finalu: Bila je ovo neverovatna borba, jedno od najboljih finala u istoriji!

Sinančeviću sedmo mestu u finalu: Bila je ovo neverovatna borba, jedno od najboljih finala u istoriji!

Hot sport 05.08.2021
Gledali smo neverovatnu predstavu. Armin Sinančević je zauzeo 7. mesto u finalu Olimpijskih igara u Tokiju. Bile su ovo prve Olimpijske igre za srpskog bacača kugle, pa slobodno možemo reći da je ispunio sva očekivanja. Najbolji rezultat u finalu… »
Sinančević sedmi, Krauzer do zlata tri puta obarao olimpijski rekord

Sinančević sedmi, Krauzer do zlata tri puta obarao olimpijski rekord

Novi magazin 05.08.2021
Srpski bacač kugle Armin Sinančević zauzeo je danas sedmu poziciju u finalu Olimpijskih igara u Tokiju. Sinančević je najbolji hitac imao u prvoj seriji kada je kuglu bacio do 20,89 metara. On je nakon toga četiri puta prestupio, dok je u četvrtoj… »
Sinančević sjajan, 7. U finalu: Armin ponovio najbolji plasman Srbije na Olimpijskim igrama u bacanju kugle

Sinančević sjajan, 7. U finalu: Armin ponovio najbolji plasman Srbije na Olimpijskim igrama u bacanju kugle

Kurir 05.08.2021
Srpski atletičar Armin Sinančević zauzeo je sjajno sedmo mesto u disciplini bacanje kugle na Olimpijskim igrama u Tokiju. Sinančević je na debiju na Olimpijskim igrama kao ubedljivo najmlađi bacio 20.89. Time je ponovio najbolji plasman Srbije u… »
Sinančević: Zadovoljan sam, ali mogao sam bolje

Sinančević: Zadovoljan sam, ali mogao sam bolje

Nova 05.08.2021
Armin Sinančević izneo je utiske posle nastupa u finalu Olimpijskih igara, na kojima je zauzeo 7. mesto u bacanju kugle. „Zadovoljan sam, ali sigurno da sam mogao mnogo bolje, samo ne danas, jer sam se osećao iscrpljeno“, izjavio je srpski… »
Sinančević deo istorije, ovo se nikad nije desilo na OI: Rekordi padali kao od šale, a na kraju sve isto kao u Riju!

Sinančević deo istorije, ovo se nikad nije desilo na OI: Rekordi padali kao od šale, a na kraju sve isto kao u Riju!

Mondo 05.08.2021
Trojica osvajača medalja ušla u istoriju, a Sinančević nas obradovao sjajnim rezultatom. Trojica osvajača medalja ušla u istoriju, a Sinančević nas obradovao sjajnim rezultatom. Budila se Srbija rano ujutru i nadala medalji u bacanju kugle, ali to… »
Sinančeviću sedmo mesto u finalu bacanja kugle

Sinančeviću sedmo mesto u finalu bacanja kugle

RTS 05.08.2021
Srpski atletičar i takmičar u bacanju kugle Armin Sinančević osvojio je sedmo mesto u finalu te discipline na Olimpijskim igrama u Tokiju. Sinančević je prestupio u četiri od ukupno šest pokušaja u finalu. Najbolji rezultat ostvario u prvoj… »
Sinančević sedmi, Krauzer do zlata sa sjajnih 23,30

Sinančević sedmi, Krauzer do zlata sa sjajnih 23,30

N1 Info 05.08.2021
Armin Sinančević ostvario je veliki uspeh osvajanjem sedmog mesta u finalu bacanja kugle na Olimpijskom stadionu u Tokiju. Zlato je očekivano završilo oko vrata Amerikanca Rajana Krauzera hicem od 23,30 što je ujedno i olimpijski rekord u ovoj… »
Sinančević: Nisam spavao, bio sam iscrpljen, mogu mnogo bolje

Sinančević: Nisam spavao, bio sam iscrpljen, mogu mnogo bolje

Mozzart sport 05.08.2021
Srpski bacač kugle verovao da će imati bolji rezultat u finalu Olimpijskih igara od 20.89 metara. (od specijalnog izveštača MOZZART Sporta iz Tokija) Kugla Armina Sinančevića u finalu Olimpijskih igara letela je 20.89 metara. Takva daljina bila je… »
Armin sjajno krenuo u finalu, a onda - spektakl! Tri puta padao olimpijski rekord, Srbija napravila najveći uspeh ikad!

Armin sjajno krenuo u finalu, a onda - spektakl! Tri puta padao olimpijski rekord, Srbija napravila najveći uspeh ikad!

Mondo 05.08.2021
Armin Sinančević je bio deo epskog finala u bacanju kugle! Armin Sinančević je bio deo epskog finala u bacanju kugle! Nije uspeo Armin Sinančević da osvoji medalju, ali sigurno će pamtiti svoje sedmo mesto na Olimpijskim igrama u Tokiju. Srpski… »
Sinančević sedmi u finalu kugle: Armin se žalio na nedostatak sna: "Osećam se iscrpljeno, spavao sam nekoliko sati od…

Sinančević sedmi u finalu kugle: Armin se žalio na nedostatak sna: "Osećam se iscrpljeno, spavao sam nekoliko sati od…

Sportal blic 05.08.2021
je zauzeo sedmo mesto u finalu bacanja kugle na Olimpijskim igrama u Tokiju. Njegov najbolji hitac je iznosio 20.89 metara koji je bacio u prvoj seriji, a onda je od narednih pet samo jedan uspeo uspešno da izvede i dobaci do 20.44 metara, dok su ostali… »
Treniraće za veća čuda! Sinančević se oglasio posle epskog finala: Više sam vredeo, nadao se medalji, ali tek počinjem!

Treniraće za veća čuda! Sinančević se oglasio posle epskog finala: Više sam vredeo, nadao se medalji, ali tek počinjem!

Mondo 05.08.2021
Srpski bacač kugle je u sjajnom finalu Olimpijskih igara bio sedmi, ali ovo je tek početak jedne sjajne karijere. Srpski bacač kugle je u sjajnom finalu Olimpijskih igara bio sedmi, ali ovo je tek početak jedne sjajne karijere. Armin Sinančević nije… »
Sinančević sedmi, Krauzer do zlata tri puta obarao olimpijski rekord

Sinančević sedmi, Krauzer do zlata tri puta obarao olimpijski rekord

Radio sto plus 05.08.2021
Sinančević je najbolji hitac imao u prvoj seriji kada je kuglu bacio do 20,89 metara. On je nakon toga četiri puta prestupio, dok je u četvrtoj seriji bacio 20,44 metra. Zlatnu medalju iz Rio de Žaneira odbranio je Amerikanac Rajan Krauzer, koji je u… »
Padali olimpijski rekordi kod kuglaša, Sinančević na kraju sedmi

Padali olimpijski rekordi kod kuglaša, Sinančević na kraju sedmi

Mozzart sport 05.08.2021
Naš atletičar je najbolje bacanje imao u prvoj seriji – 20.89, posle toga imao čak četiri neuspešna pokušaja. Sjajnu predstavu odigrali su najbolji svetski bacači kugle na Olimpijskom stadionu u Tokiju. Naš predstavnik Armin Sinančević… »
Prestupi kobni, Armin Sinančević 7. na Olimpijskim igrama

Prestupi kobni, Armin Sinančević 7. na Olimpijskim igrama

Nova 05.08.2021
Armin Sinančević zauzeo je sedmo mesto u finalu bacanja kugle na Olimpijskim igrama, sa 20.89 metara. U svom debiju, može Armin da bude zadovoljan ulaskom u najelitnije društvo, napravio je dobru bazu i podlogu za Pariz. Ponovio je uspehe Dragana… »
Sinančević završio debi na OI: Srpski atletičar osvojio sedmo mesto u bacanju kugle

Sinančević završio debi na OI: Srpski atletičar osvojio sedmo mesto u bacanju kugle

Večernje novosti 05.08.2021
Foto: EPA-EFE/YAHYA ARHAB Debitant na Olimpijskim igrama može biti zadovoljan rezultatom. On je kuglu najviše bacio u prvoj seriji - 20.89. Do kraja je imao još samo jednu ispravnu seriju - 20.44, ostala četiri puta je prestupio. On se tako… »

Vesti dana »