Povezane vesti

Breskvica mi nije platila - bukti rat! Leon žestoko isprozivao pevačicu! Anđela mu odmah uzvratila

Breskvica mi nije platila - bukti rat! Leon žestoko isprozivao pevačicu! Anđela mu odmah uzvratila

Mondo 05.08.2021
Anđela Ignjatović odgovorila na Leonove prozivke. Anđela Ignjatović odgovorila na Leonove prozivke. Nakon što je slučajno procurela pesma "Sama" Anđele Ignjatović poznatuje kao Breskvice, koju je za nju uradio Stefan Dimitrijević Leon pale su… »
Procurela pesma: Breskvica tvrdi da je njeno ime „zloupotrebljeno“

Procurela pesma: Breskvica tvrdi da je njeno ime „zloupotrebljeno“

Nova 05.08.2021
Demo verzija nove pesme mlade pevačice Anđele Ignjatović Breskvice, greškom je dospela u javnost, bez njenog znanja i odobrenja. Kako kaže, autori pesme su pokušali da zlopotrebe njeno ime, te za medije oglasila saopštenjem. „Povodom informacija… »
Nakon što ju je leon isprozivao, oglasila se Breskvica: Pesma mi se nije dopala, nisam želela da je pustim u javnost!

Nakon što ju je leon isprozivao, oglasila se Breskvica: Pesma mi se nije dopala, nisam želela da je pustim u javnost!

Kurir 05.08.2021
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica oglasila se nakon što je medije obišao intervju Stefana Dimitrijevića Leona, u kom je tvrdio da mu pevačica nije platila pesmu i da je neprofesionalna: - Povodom informacija koje su dospele u medije i… »
Nije mi platila pesmu, neću da pređem preko ovoga! Pevač optužio breskvicu, njene reči zbunile sve: To je čisto zezanje!

Nije mi platila pesmu, neću da pređem preko ovoga! Pevač optužio breskvicu, njene reči zbunile sve: To je čisto zezanje!

Kurir 05.08.2021
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica izneverila je saradnike, sudeći po strani priče pevača i autora Stefana Dimitrijevića Leona. Do problema je navodno došlo, kada je pesma koju je Leon radio procurela u javnost. Breskvica se oglasila i rekla da… »
Pevač optužio breskvicu: "Nije mi platila pesmu, neću da pređem preko ovoga": A njene reči zapanjile sve - "Ta pesma je…

Pevač optužio breskvicu: "Nije mi platila pesmu, neću da pređem preko ovoga": A njene reči zapanjile sve - "Ta pesma je…

Blic 05.08.2021
Pevač Stefan Dimitrijević Leon vratio se na javnu scenu svojom novom pesmom "Bum bum", međutim paralelno sa njegovim povratkom izbio je skandal čiji je glavni akter, pored njega, i trenutno popularna Anđela Ignjatović Breksvica, prenose mediji… »

Vesti dana »