Povezane vesti

"Smrade jedan, izdao si me": Ana Nikolić besni na Rastu zbog Nataše - isplivale poruke u kojima ga vređa i preti?!

"Smrade jedan, izdao si me": Ana Nikolić besni na Rastu zbog Nataše - isplivale poruke u kojima ga vređa i preti?!

Mondo 05.08.2021
Ana Nikolić navodno ne oprašta bivšem mužu što je bez njenog znanja snimio duet s Natašom Bekvalac. Ana Nikolić navodno ne oprašta bivšem mužu što je bez njenog znanja snimio duet s Natašom Bekvalac. Ana Nikolić navodno i dalje ne želi da… »
Sukob Ane Nikolić, Raste i Nataše Bekvalac se nastavlja

Sukob Ane Nikolić, Raste i Nataše Bekvalac se nastavlja

Nova 05.08.2021
Ana Nikolić navodno još uvek neće da čuje za Natašu Bekvalac, svoju koleginicu sa kojom je njen bivši muž Stefan Đurić Rasta nedavno snimio duet. Kako navode mediji, pevačicu mu upućuje žestoke uvrede. Kako navodi „Blic“, Ana Nikolić je… »
"Izdao si me, radiš mi iza leđa": Ana Nikolić uputila Rasti žestoke reči zbog dueta sa Natašom Bekvalac

"Izdao si me, radiš mi iza leđa": Ana Nikolić uputila Rasti žestoke reči zbog dueta sa Natašom Bekvalac

Večernje novosti 05.08.2021
Foto: Printskrin/Ata Devojka od čokolade je, pišu mediji, reperu poslala niz poruka sledeće sadržine: "Nemoj nikada više da mi se obratiš", "Dobro ćeš me zapamtiti. Izdao si me! Meni si obećao, a onda mi radiš iza leđa", "Sve druge su ti… »

Vesti dana »