Povezane vesti

Nema više moga sina, mog ponosa, moje snage, moje sreće! Majka Aleksandra (37) stradalog u Nemačkoj oprostila se potresnim…

Nema više moga sina, mog ponosa, moje snage, moje sreće! Majka Aleksandra (37) stradalog u Nemačkoj oprostila se potresnim…

Kurir 05.08.2021
Aleksandar Ivanović (37) izgubio život na radnom mestu u industrijskom parku u Leverkuzenu, a sahranjen juče u rodnom gradu. Užičanin Aleksandar Ivanović (37) poginuo je u eksploziji koja se 27. jula dogodila u industrijskom parku u Leverkuzenu u… »
Aca poginuo u Nemačkoj uoči odlaska na odmor: Mladi Užičanin ostavio iza sebe suprugu i ćerku kovčeg sa telom stigao u…

Aca poginuo u Nemačkoj uoči odlaska na odmor: Mladi Užičanin ostavio iza sebe suprugu i ćerku kovčeg sa telom stigao u…

Kurir 05.08.2021
Užice tuguje zbog tragične smrti njihovog sugrađanina Aleksandra Ivanovića (37) koji je nastradao u Nemačkoj u stravičnoj eksploziji. Aleksandar je poginuo prošlog utorka kada je iz nepoznatih razloga došlo do eksplozije u industrijskom parku u… »
U velikoj eksploziji u Leverkuzenu nastradao Užičanin

U velikoj eksploziji u Leverkuzenu nastradao Užičanin

Nova 05.08.2021
Među petoro nastradalih u stravičnoj eksploziji u fabrici u Leverkuzenu našao se i jedan Srbin iz užičkog kraja, a informacije o njegovoj smrti objavljene su na lokalnoj Fejsbuk grupi uz njegovu fotografiju. Policija istražuje šta je izazvalo… »
Srbin poginuo u Nemačkoj: Aca iz Užica stradao u stravičnoj eksploziji u fabrici

Srbin poginuo u Nemačkoj: Aca iz Užica stradao u stravičnoj eksploziji u fabrici

Blic 05.08.2021
U velikoj eksploziji koja se dogodila 27. jula u Leverkuzenu stradalo je petoro ljudi, a prema nezvaničnim informacijama među njima je bio i jedan srpski državljanin. U fabrici za preradu otpada prošle nedelje je došlo do velikog požara koji je… »
Aca iz Užica poginuo u snažnoj eksploziji u Nemačkoj: Mladić nastradao na radnom mestu kad su planule hemikalije

Aca iz Užica poginuo u snažnoj eksploziji u Nemačkoj: Mladić nastradao na radnom mestu kad su planule hemikalije

Kurir 05.08.2021
Među petoro nastradalih u velikoj eksploziji u industrijskom parku u Leverkuzenu prema nezvaničnim informacijama nalazi se i jedan muškarac iz Srbije. Snažna eksplozija, podsetimo, koja se dogodila 27. jula u fabrici za preradu otpada, izazvala je… »

Vesti dana »