Povezane vesti
Plakala sam samo 10 minuta! Milica Kon o teškom periodu i operaciji tumora dojke - Ne prihvatam da budem bolesna!
Mondo 05.08.2021
Hrabra voditeljka otkrila ko joj je bio najveća podršak. Hrabra voditeljka otkrila ko joj je bio najveća podršak. Voditeljka emisije "Brak na neviđeno" Milica Kon i supruga Marka Kona, nedavno je sve iznenadila kada je na Instagramu objavila sliku iz… »
Voditeljka Milica Kon nakon operacije raka dojke: "Na redovnoj kontroli uočena mi je promena, plakala sam jednom dnevno"
Blic 05.08.2021
Voditeljka Milica Kon, nedavno je operisala levu dojku, zbog promene koja joj je uočena, te je hitno poslata na operaciju. Hrabra Milica govorila je kako je prošla kroz ceo proces, ko je sve bio uz nju, ali je otkrila i koji su joj bili strahovi i kako… »
Vesti dana »
Završen protest studenata i građana ispred RTS: Nisu zadovoljni izveštavanjem o nasilju danas ispred Pravnog fakulteta, zovu sve da dođu 23. maja u Beograd
Danas pre 5 satijoš 5 povezanih
Poznati svi finalisti Evrovizije, pesme u senci politike zbog bojkota Izraela
BBC News pre 4 satijoš 2 povezane
Rusija gađala vojne objekte i aerodrome u Ukrajini; raste broj žrtava u Kijevu
RTS pre 3 minutajoš 1 povezana
„Dogodine u Prizrenu. Živela Srbija“: Ko je novi direktor UKC Niš dr Milan Lazarević?
Danas pre 7 satijoš 1 povezana



