Povezane vesti

Epidemiolog Tiodorović otklonio sve nedoumice: Neće se uvoditi obavezna vakcinacija dece protiv korone!

Epidemiolog Tiodorović otklonio sve nedoumice: Neće se uvoditi obavezna vakcinacija dece protiv korone!

Kurir 06.08.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Branislav Tiodorović rekao je danas da smatra da se neće uvoditi obavezna vakcinacija dece, već da će to ostati kao preporučena mera. - Mislim da je vrlo važno da kod prosvetnih radnika i ljudi koji rade sa decom… »
Tiodorović: Mislim da se neće uvoditi obavezna vakcinacija dece

Tiodorović: Mislim da se neće uvoditi obavezna vakcinacija dece

Nova 06.08.2021
Epidemilog Branislav Tiodorović je rekao za RTS da misli da se neće uvoditi obavezna vakcinacija dece, već da će to ostati kao preporučena mera. Iskoristimo avgust da se vakcinišemo i imamo što veći obuhvat, pozvao je Tiodorović. „Mislim da je… »
Tiodorović: Mislim da se neće uvoditi obavezna vakcinacija dece, septembar test za sve nas

Tiodorović: Mislim da se neće uvoditi obavezna vakcinacija dece, septembar test za sve nas

RTS 06.08.2021
Epidemilog Branislav Tiodorović je rekao za RTS da misli da se neće uvoditi obavezna vakcinacija dece, već da će to ostati kao preporučena mera. Iskoristimo avgust da se vakcinišemo i imamo što veći obuhvat, pozvao je Tiodorović. Epidemijska… »
Tiodorović: Krizni štab saglasan – snažna preporuka za vakcinaciju dece

Tiodorović: Krizni štab saglasan – snažna preporuka za vakcinaciju dece

Glas Šumadije 06.08.2021
Krizni štab je saglasan u stavu da se snažno preporuči vakcinacija učenika starijih od 12 godina, potvrdio je danas za B92 član tog tela, epidemiolog Branislav Tiodorović. Upitan da li je dopis Ministarstva prosvete školama koji je dospeo u javnost… »
Tiodorović: Septembar će biti test i za mere i za rezultate vakcinacije

Tiodorović: Septembar će biti test i za mere i za rezultate vakcinacije

N1 Info 06.08.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Branislav Tiodorović izjavio je da će septembar biti "test" koliko su se sprovodile mere protiv koronavirusa i koliki su rezulati vakcinacije. „Porast broja novozaraženih koji trenutno imamo nije iznenađujući… »
Tiodorović: Nije još došlo vreme za drastičnije mere

Tiodorović: Nije još došlo vreme za drastičnije mere

Glas Zaječara 06.08.2021
Porast broja novozaraženih koji trenutno imamo nije iznenađujući, imajući u vidu povratak velikog broja srpskih turista iz zemalja u kojima je epidemijska situacija dosta lošija. Ovaj rast koji sada imamo će se nastaviti. Tek će septembar zapravo… »
Tiodorović: Septembar će biti test da li su se sprovodile mere

Tiodorović: Septembar će biti test da li su se sprovodile mere

Nova 06.08.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Branislav Tiodorović izjavio je da će septembar biti "test" koliko su se sprovodile mere protiv koronavirusa i koliki su rezulati vakcinacije. Porast broja novozaraženih koji trenutno imamo nije iznenađujući… »
Tiodorović: Nije još došlo vreme za drastičnije mere

Tiodorović: Nije još došlo vreme za drastičnije mere

Danas 06.08.2021
Porast broja novozaraženih koji trenutno imamo nije iznenađujući, imajući u vidu povratak velikog broja srpskih turista iz zemalja u kojima je epidemijska situacija dosta lošija. Ovaj rast koji sada imamo će se nastaviti. Tek će septembar zapravo… »

Vesti dana »