Povezane vesti

Datunašvili: U Parizu planiram zlato

Datunašvili: U Parizu planiram zlato

Danas 06.08.2021
Rvač Zarub Datunašvili koji je doneo šestu medalju Srbiji na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto je osvojio bronzu u rvanju grčko-rimskim stilom do 87 kilograma stigao je u Beograd „Srećan sam, dobro se osećam, sanjao sam medalju. Pravio sam… »
Doček iz snova za bronzanog olimpijca: Zurabi Datunašvili uz trubače poručio da je Srbija njegova kuća!

Doček iz snova za bronzanog olimpijca: Zurabi Datunašvili uz trubače poručio da je Srbija njegova kuća!

Hot sport 06.08.2021
Zurabi izuzetno zadovoljan stigao u Beograd! Reprezentativac Srbije u rvanju Zurab Datunašvili, doputovao je u Beograd iz Tokija nakon osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama. Na aerodromu je dočekan uz veliki broj navijača ali i trubače… »
Trubači dočekali zuraba: Slavlje sa aerodroma se preselilo u kafanu! Video

Trubači dočekali zuraba: Slavlje sa aerodroma se preselilo u kafanu! Video

Kurir 06.08.2021
Srpski reprezentativac u rvanju Zurabi Datunašvili rekao je danas da je srećan nakon osvojene bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju, kao i da je u prvom kolu poražen zbog grešaka u taktici. " Dobar je osećaj, sanjao sam ovo i srećan sam. U… »
Datunašvili: Srećan sam, sanjao sam medalju na OI

Datunašvili: Srećan sam, sanjao sam medalju na OI

Radio sto plus 06.08.2021
Srpski reprezentativac u rvanju Zurabi Datunašvili rekao je danas da je srećan nakon osvojene bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju, kao i da je u prvom kolu poražen zbog grešaka u taktici. ” Dobar je osećaj, sanjao sam ovo i srećan sam… »

Vesti dana »