Povezane vesti
Epl za ajfone uvodi sistem za identifikaciju dečije pornografije: Kompanija objavila kako će ući u trag predatorima
Blic 06.08.2021
Kompanija "Epl" planira da skenira američke "Ajfon" telefone zbog fotografija seksualnog zlostavljanja dece, što je naišlo na odobravanje organizacija za zaštitu dece i izazvalo zabrinutost među nekim bezbednosnim istraživačima da bi vlade mogle da… »
Epl će skenirati fotogtafije korisnika Ajfona zbog dečje pornografije
Danas 06.08.2021
Kompanija Epl (Apple) saopštila je da će moći da skenira lične fotografije svakog korisnika Ajfona (IPhone) u SAD, kako bi uvidela da li se među njima nalaze i sadržaji povezani sa seksualnom zloupotrebom dece. Organizacije za zaštitu dece pozdravile su… »
Apple uvodi sistem za identifikaciju dječije pornografije
Al Jazeera 06.08.2021
Kompanija Apple planira da skenira američke iPhone telefone zbog fotografija seksualnog zlostavljanja djece, što je naišlo na odobravanje organizacija za zaštitu djece. Kompanija Apple planira da skenira američke iPhone telefone zbog fotografija… »
Vesti dana »
Rusko "njet" za primirje u Ukrajini Kremlj se oglasio: To nije naš cilj, naš cilj je veći, apsolutni prioritet
Alo pre 5 satijoš 3 povezane
Tramp: Zaplenjen tanker za naftu kod obala Venecuele, Kolumbija je sledeća
RTV pre 11 minutajoš 3 povezane
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 5 satijoš 1 povezana





