Povezane vesti

Visoko podignute pesnice i osmeh koji sija i ispod maske! Zbog Jovaninog zlata, "Bože pravde" se orilo u Tokiju! /video/

Visoko podignute pesnice i osmeh koji sija i ispod maske! Zbog Jovaninog zlata, "Bože pravde" se orilo u Tokiju! /video/

Sportal blic 06.08.2021
Da je najbolja karatistkinja na svetu u svojoj kategoriji, je pokazala danas u Tokiju. Prekovićeva je trijumfovala u disciplini kumite, u kategoriji do 61 kilograma, nad Jin Saojan odlukom sudija, čime je Srbiji donela drugu zlatnu, a ukupno sedmu… »
Aranđelovac na nogama zbog prekovićeve: "Jovana, Jovana, najbolja si Jovana" (video)

Aranđelovac na nogama zbog prekovićeve: "Jovana, Jovana, najbolja si Jovana" (video)

Večernje novosti 06.08.2021
FOTO: Tanjug Kolona vozila je uz sirene i srpske zastave burno proslavila zlatnu olimpijsku medalju svoje sugrađanke. Prekovićeva je imala spektakularan dan na Olimpijskim igrama, nanizala je pobede i sigurnim nastupom osvojila zlatnu medalju… »
Preković:Govorila sam sebi – ja sam šampion

Preković:Govorila sam sebi – ja sam šampion

Radio sto plus 06.08.2021
Olimpijska šampionka u karateu Jovana Preković izjavila je danas da je tokom celog takmičenja na Igrama u Tokiju verovala u sebe i istakla da je srećna što je uspela da pokaže ceo svoj trud i rad. “Očekivala sam da dam svoj maksimum i da pokažem… »
Preković: Govorila sam sebi – ja sam šampion

Preković: Govorila sam sebi – ja sam šampion

Danas 06.08.2021
Olimpijska šampionka u karateu Jovana Preković izjavila je danas da je tokom celog takmičenja na Igrama u Tokiju verovala u sebe i istakla da je srećna što je uspela da pokaže ceo svoj trud i rad. „Očekivala sam da dam svoj maksimum i da pokažem… »
Trenutak za istoriju: „Bože pravde“ i medalja na grudima Jovane Preković VIDEO

Trenutak za istoriju: „Bože pravde“ i medalja na grudima Jovane Preković VIDEO

Nova 06.08.2021
Jovana Preković je ostvarila istorijski uspeh, osvajanjem zlatne medalje u karateu. To je bilo drugo zlato u Tokiju za Srbiju, nakon Milice Mandić, pa se po drugi put začula i himna „Bože pravde“. Srpska karatistkinja je tako donela Srbiji ukupno… »
Priča šampionke Jovane: Vojska Srbije, studiranje, karate

Priča šampionke Jovane: Vojska Srbije, studiranje, karate

Nova 06.08.2021
Jovana Preković obezbedila je sedmu medalju za Srbiju na Olimpijskim igrama, i to drugu zlatnu, a radi se o devojci koja je odavno veliki šampion karatea. Jovana Preković je rođena u Aranđelovcu 20. januara 1996. godine, gde je uspešno završila… »
Ona je Srbiji donela sedmu medalju: U karateu je od 4. godine, pripadnica je Ministarstva odbrane i oružanih snaga Vojske…

Ona je Srbiji donela sedmu medalju: U karateu je od 4. godine, pripadnica je Ministarstva odbrane i oružanih snaga Vojske…

Kurir 06.08.2021
Reprezentativka Srbije u karateu Jovana Preković osvojila je zlatnu medalju. Jovana je na Olimpijske igre otputovala kao aktuelna prvakinja Evrope u kategoriji do 61 kg, a u Tokiju je debitovala na najvećoj planetarnoj smotri sporta. Takmičarka je… »

Vesti dana »

RHMZ: Pljuskovi u naredna dva sata

RHMZ: Pljuskovi u naredna dva sata

Politika pre 24 minutajoš 24 povezane
Ovo je Orbanov Waterloo, početak kraja?

Ovo je Orbanov Waterloo, početak kraja?

B92 pre 3 satajoš 15 povezanih
Srpkinje prekosutra s Holanđankama

Srpkinje prekosutra s Holanđankama

Sportski žurnal pre 11 minutajoš 15 povezanih