Povezane vesti
Podeljeni ugovori socijalno ugroženim porodicama
Jug press 06.08.2021
LESKOVAC Dvanaest porodica potpisalo je danas ugovore u okviru projekta „Direktna socio-ekonomska pomoć ugroženim porodicama i pružaocima socijalnih usluga u lokalnim zajednicama u Srbiji“ koji grad Leskovac sprovodi u saradnji organizacijom ASB. Njima… »
Poklon asb organizacije: Ugrožene porodice dobile besplatne plastenike u Leskovcu
Večernje novosti 06.08.2021
Foto: I.M. NJihova ukupna vrednost iznosi 18.000 evra od čega je šestinu obezbedila lokalna samouprava iz svog budžeta, a veći deo finansira nemačko Ministarstvo spoljnih poslova. Radi se o projektu pod nazivom „Direktna socio-ekonomska pomoć ugroženim… »
Leskovačkim poljoprivrednicima dodeljeni plastenici u vrednosti od 1500 evra
Jugmedia 06.08.2021
Grad Leskovac i nemačka organizacija ASB podelili su danas ukupno 12 ugovora jednokratne bespovratne pomoći poljoprivrednicima sa teritorije Leskovca, koji obuhvataju plastenike u vrednosti od 1500 evra, a za koje je izdvojeno ukupno 18 hiljada evra. Za… »
Vesti dana »
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 4 satijoš 1 povezana
Veoma gusta magla danas očekuje ove delove Srbije: temperatura do 14 stepeni
Telegraf pre 39 minutajoš 1 povezana
Zelenski traži od Amerike: Ne vršite pritisak na nas oko izbora, to nam sada nije potrebno
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana





