Povezane vesti

Skandal na pinku, pljuštale psovke uživo: Mina prozivala Maju, ova se odmah uključila - "Evo me s Filipom "

Skandal na pinku, pljuštale psovke uživo: Mina prozivala Maju, ova se odmah uključila - "Evo me s Filipom "

Mondo 07.08.2021
Okršaj Mine Vrbaški i Maje Marinković u emisiji "Narod pita" Okršaj Mine Vrbaški i Maje Marinković u emisiji "Narod pita" Maja Marinković javila se u rijaliti kada je čula šta o njoj priča Mina Vrbaški, nakon sumnji da je Maja u tajnoj vezi s… »
Maja Marinković se uključila uživo na Pink i zapretila tužbom: "vidimo se na sudu, sve ću da naplatim!"

Maja Marinković se uključila uživo na Pink i zapretila tužbom: "vidimo se na sudu, sve ću da naplatim!"

Blic 07.08.2021
Maja Marinković uključila se sinoć uživo u emisiju "Narod pita" na TV "Pink" i najavila tužbu protiv Mine Vrbaški. Mina je sinoć gostovala u pomenutoj emisiji, a u jednom trenutku dogodio se pravi šok, kada se u emisiju uživo uključila Maja… »
Vidimo se na sudu, uništiću te! Maja se uključila uživo u emisiju i napravila haos Mini Vrbaški, priznala u kom je odnosu…

Vidimo se na sudu, uništiću te! Maja se uključila uživo u emisiju i napravila haos Mini Vrbaški, priznala u kom je odnosu…

Alo 07.08.2021
Sukob Mine i Maje ne jenjava ni nakon Zadruge. Maja Marinković javila se u rijaliti kada je čula šta o njoj priča Mina Vrbaški. Naime, svi sumnjaju da je Maja u aferi sa Filipom Carem. - Gledam celo veče, tu sam sa prijateljem, nismo goli, družimo… »

Vesti dana »