Povezane vesti

Stanojević pred novi pazar: Bravo za Rikarda

Stanojević pred novi pazar: Bravo za Rikarda

Večernje novosti 07.08.2021
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Trener Aleksandar Stanojević svestan je značaja meča, kao i činjenice da su crno-beli na tom terenu slavili samo jednom u prethodnih sedam pokušaja. - Jasno nam je šta znači igrati tamo i na koji način možemo… »
Stanojević: Znamo šta znači meč u Pazaru, spremni smo

Stanojević: Znamo šta znači meč u Pazaru, spremni smo

Vesti online 07.08.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da tim spremno dočekuje meč protiv Novog Pazara u četvrtom kolu Superlige. Crno-beli sutra od 21 sat gostuju Novom Pazaru, a taj duel dolazi posle utakmice kvalifikacija za Ligu konferencija… »
Partizan ide tamo gde retko pobeđuje: Crno-beli rotiraju, ali ne odmaraju - Suma mora da zasluži mesto!

Partizan ide tamo gde retko pobeđuje: Crno-beli rotiraju, ali ne odmaraju - Suma mora da zasluži mesto!

Mondo 07.08.2021
Trener crno-belih govorio o kadrovskim rešenjima na nekoliko pozicija u timu pred gostovanje Pazarcima. Trener crno-belih govorio o kadrovskim rešenjima na nekoliko pozicija u timu pred gostovanje Pazarcima. Fudbaleri Partizana impreisvno su krenuli u… »
Stanojević: Suma da zasluži mesto, potresla nas situacija sa Radakovićem

Stanojević: Suma da zasluži mesto, potresla nas situacija sa Radakovićem

Nova 07.08.2021
Aleksandar Stanojević, trener fudbalskog kluba Partizan, rekao je da zna koliko su teške utakmice u Novom Pazaru, ali da njegova ekipa spremna dočekuje taj duel četvrtog kola Super lige Srbije. „Svestan sam šta znači utakmica u Novom Pazaru, baš… »
Stanojević pred put u Pazar - Suma glavna tema

Stanojević pred put u Pazar - Suma glavna tema

Sportske.net 07.08.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević svestan je da crno-bele očekuje teško gostovanje u Novom Pazaru, protiv kluba koji je tim koji vodi pobedio samo jednom u poslednjih sedam utakmica. Prošle godine u ovo vreme tad povratnik u Superligu… »
Stanojević pred Pazar: Popović na golu, rotacije na desnom beku i Suma koji se bori za mesto u timu

Stanojević pred Pazar: Popović na golu, rotacije na desnom beku i Suma koji se bori za mesto u timu

Mozzart sport 07.08.2021
„Znamo da smo dobili jednu od sedam poslednjih utakmica na ovom gostovanju“, opominje trener Partizana. Pred početak prošle sezone Partizan je ambiciozno najavio napad na titulu, a onda se odmah sapleo u Novom Pazaru (3:2). Od domaćina koji je tek… »
Stanojević pred novi pazar: Imamo jasan cilj, svestan sam šta znači ova utakmica

Stanojević pred novi pazar: Imamo jasan cilj, svestan sam šta znači ova utakmica

Večernje novosti 07.08.2021
FOTO: FK Partizan Šef stručnog štaba crno-belih istakao je da je svestan težine gostovanja u Novom Pazaru. - Svestan sam šta znači utakmica u Pazaru, neko iz stručnog štaba prokomentarisao je da je od poslednjih sedam utakmica u Pazaru, Partizan… »

Vesti dana »