Povezane vesti

Srbin u Nemačkoj ubio devojku limenkom piva: Nesrećnu ženu tukao do iznemoglosti, a na suđenju rekao da je imao pomračenje…

Srbin u Nemačkoj ubio devojku limenkom piva: Nesrećnu ženu tukao do iznemoglosti, a na suđenju rekao da je imao pomračenje…

Kurir 07.08.2021
Srbinu (42) iz nemačkog grada Bremena počelo je suđenje zbog sumnje da je zbog ljubomore svojoj devojci smrskao glavu limenkom piva! Monstrum je priznao zločin rekavši potpuno smireno: - Ja sam to uradio. Ubio sam je i žao mi je - navodi nemački… »
Srbin ubio ženu limenkom piva: Počelo suđenje u Bremenu

Srbin ubio ženu limenkom piva: Počelo suđenje u Bremenu

Nova 07.08.2021
Optužnica protiv Srbina (42) iz Bremena kome podignuta je u četvrtak, a na teret mu se stavlja brutalno ubistvo partnerke novembra prošle godine, kada ju je pretukao pesnicama i limenkom punom piva. „Muškarac star 42 godine je svoju partnerku udarao… »
Počelo suđenje ljubomornom Srbinu iz Bremena zbog surovog zločina: Smrskao glavu ženi limenkom piva

Počelo suđenje ljubomornom Srbinu iz Bremena zbog surovog zločina: Smrskao glavu ženi limenkom piva

Telegraf 07.08.2021
"To sam bio ja, ja sam, žao mi je", priznao je ubica na suđenju. Srbinu (42) iz nemačkog grada Bremen, koji je u novembru prošle godine svojoj ženi zbog ljubomore smrskao glavu limenkom piva, u četvratk je počelo suđenje. Čovek je priznao da je… »

Vesti dana »