Povezane vesti

"Mnogo suza sam ispustila": Košarkašice Srbije emotivno govorile o Sonji i Jeleni: Bila nam je čast što smo igrale sa…

"Mnogo suza sam ispustila": Košarkašice Srbije emotivno govorile o Sonji i Jeleni: Bila nam je čast što smo igrale sa…

Sportal blic 07.08.2021
Za celu košarkašku reprezentaciju Srbije današnji dan je bio izuzetno emotivan. Ne samo zato što su igrale za bronzano odličje na Olimpijskim igrama već i zbog toga što su se Jelena Bruks i Sonja Vasić oprostile od dresa sa državni U stvari… »
Sonji je bila čast da igra za Srbiju: Poslednji meč u strašnoj karijeri - nema čega da je bude sramota!

Sonji je bila čast da igra za Srbiju: Poslednji meč u strašnoj karijeri - nema čega da je bude sramota!

Mondo 07.08.2021
Najbolja košarkašica reprezentacije Srbije završila je karijeru utakmicom u dresu sa državnim grbom. Najbolja košarkašica reprezentacije Srbije završila je karijeru utakmicom u dresu sa državnim grbom. Košarka u Srbiji danas nije dobila bronzu sa… »
Kapiten Srbije plakala posle meča - kraj je! Jelena emotivna nakon poraza, postaje najveći navijač reprezentacije!

Kapiten Srbije plakala posle meča - kraj je! Jelena emotivna nakon poraza, postaje najveći navijač reprezentacije!

Mondo 07.08.2021
Srpska košarkašica Jelena Bruks oprostila se od dresa koji je godinama nosila i u kom je osvojila brojne medalje. Srpska košarkašica Jelena Bruks oprostila se od dresa koji je godinama nosila i u kom je osvojila brojne medalje. Ženska reprezentacija… »
Završetak karijere za sonju Vasić i Jelenu Bruks: Kraj jedne ere!

Završetak karijere za sonju Vasić i Jelenu Bruks: Kraj jedne ere!

Hot sport 07.08.2021
Sonja Vasić i Jelena Bruks završile su reprezentativnu karijeru. Sonja i Jelena nisu uspele da se oproste od dresa Srbije osvojenom medaljom u Tokiju, pošto su košarkašice poražene u meču za bronzu od Francuske 76:91. Sonja Vasić je završila… »
Vasić: Nemam za čime da žalim na kraju karijere

Vasić: Nemam za čime da žalim na kraju karijere

Radio sto plus 07.08.2021
Srpska košarkašica Sonja Vasić rekla je danas da nema za čime da žali na kraju igračke karijere i istakla da je njena generacija uradila mnogo za žensku košarku u Srbiji. “Jako emotivan dan. Nismo završili kao što smo se nadali. Hteli smo da… »
Bruks: Bila mi je čast da budem deo ovog tima

Bruks: Bila mi je čast da budem deo ovog tima

Radio sto plus 07.08.2021
Srpska košarkašica Jelena Bruks rekla je danas da joj je bila čast što bila deo nacionalnog tima i istakla da se nada da će buduće generacije nastaviti ono što je započela njena. “Bila mi je čast i zadovoljstvo da budem deo ovog tima”, rekla… »

Vesti dana »

Assange na slobodi nakon nagodbe o priznanju krivice

Assange na slobodi nakon nagodbe o priznanju krivice

Al Jazeera pre 6 satijoš 41 povezana
Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 8 minutajoš 43 povezane
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 7 satijoš 40 povezanih
Čuvamo sopstvenu bezbednost, ali i granice Evropske unije

Čuvamo sopstvenu bezbednost, ali i granice Evropske unije

Politika pre 8 minutajoš 39 povezanih