Povezane vesti

Vasić: Bila je čast, nacionalni dres je bio nešto posebno

Vasić: Bila je čast, nacionalni dres je bio nešto posebno

Sportski žurnal 07.08.2021
Sonja Vasić, jedna od najboljih košarkašica Srbije i Evrope, u Tokiju je stavila tačku na prebogatu igračku karijeru. Porazom u utakmici protiv Francuske u borbi za treće mesto na Olimpijadi, Vasićeva se oprostila od košarke. „I to je na neki… »
"Jako sam mirna, nemam za čim da žalim!" Fantastična Sonja Vasić odigrala poslednji meč u karijeri: Najteža će mi biti…

"Jako sam mirna, nemam za čim da žalim!" Fantastična Sonja Vasić odigrala poslednji meč u karijeri: Najteža će mi biti…

Sportal blic 07.08.2021
su oči bile pune suza dok je intonirana himna Srbije na početku utakmice između naše zemlje i U jednom trenutku je stavila ruke na lice da se ne vidi koliko joj je teško. Dugo je verovatno zamišljala kako će ovaj dan izgledati. Na kraju utakmice… »
I marini je zadrhtao glas: "košarkašice vam se izvinjavaju"! Maljković moli da Srbija ne zaboravi

I marini je zadrhtao glas: "košarkašice vam se izvinjavaju"! Maljković moli da Srbija ne zaboravi

Mondo 07.08.2021
"Najžalije mi je što nismo pomogli srpskom timu u Tokiju", rekla je selektorka posle poraza u borbi za bronzu. "Najžalije mi je što nismo pomogli srpskom timu u Tokiju", rekla je selektorka posle poraza u borbi za bronzu. Nažalost, ženska… »
"Ponosna sam što sam srpkinja"! Jelena Bruks zaplakala posle poslednjeg meča za reprezentaciju: I kada je valjalo i kada nije…

"Ponosna sam što sam srpkinja"! Jelena Bruks zaplakala posle poslednjeg meča za reprezentaciju: I kada je valjalo i kada nije…

Sportal blic 07.08.2021
Emotivno je bilo posle utakmice Srbija - Francuska u Super areni u Saitami. Manje je bilo važno to što su Francuskinje osvojile bronzu na Olimpijskim igrama. U fokusu su bile dve srpske igračice koje su ovog 7. avgusta odigrale poslednju utakmicu za… »
Bruks: Ponosna što sam iz Srbije, nadam se da će ceniti ono što smo ostavile

Bruks: Ponosna što sam iz Srbije, nadam se da će ceniti ono što smo ostavile

Nova 07.08.2021
Jelena Bruks, kapiten ženske košarkaške reprezentacije, protiv Francuske je poslednji put izašla na teren u dresu sa državnim grbom. Meč je okončan porazom, Francuska je osvojila bronzu, pa se nije od reprezentacije oprostila medaljom, ali je… »
Sonja otkrila šta će joj biti najteže: O Srbiji, ponosu, odustajanju, sramoti

Sonja otkrila šta će joj biti najteže: O Srbiji, ponosu, odustajanju, sramoti

Nova 07.08.2021
Sonja Vasić, jedna od najboljih košarkašica Srbije svih vremena i jedna od najboljih u Evropi, u Tokiju je stavila tačku na bogatu i trofejnu karijeru. Utakmicom protiv Francuske u borbi za treće mesto na Olimpijskim igrama oprostila se od košarke… »
Bruks u suzama: Uvek sam bila tu, nikada to nije bio problem

Bruks u suzama: Uvek sam bila tu, nikada to nije bio problem

N1 Info 07.08.2021
Kapitenka Srbije Jelena Bruks odigrala je poslednju utakmicu u nacionalnom dresu. Bio je to meč za olimpijsku bronzu protiv Francuske, a tačku na važan deo svog života Jelena je stavila suzama posle poraza. Bruks je istakla da joj je ovo leto bilo… »
Sonja: Najteže će biti kada igraju, a ja ih gledam sa strane

Sonja: Najteže će biti kada igraju, a ja ih gledam sa strane

N1 Info 07.08.2021
Tačku na bogatu karijeru stavila je najbolja srpska košarkašica Sonja Vasić. Nakon poraza Srbije od Francuske u borbi za bronzanu olimpijsku medalju, sve oči bile su uprte u Sonju i Jelenu Bruks, koje se opraštaju od reprezentacije. Sonja je u dugom… »
Oproštajne reči kapitena Jelene Bruks: Više ne bih igrala posle porođaja! Ja sam ponosna Srpkinja

Oproštajne reči kapitena Jelene Bruks: Više ne bih igrala posle porođaja! Ja sam ponosna Srpkinja

Mozzart sport 07.08.2021
"Bilo mi je zadovoljstvo da budem deo ovog tima", poručila Jelena. (od specijalnog izveštača MOZZART Sporta iz Tokija) Ozbiljnu i snažnu Jelenu Bruks danas je zamenila krhka i emotivna. Nikada više emocija nije pokazala rođena Kragujevčanka, nego… »
Sonja Vasić Posle Francuske: Ponosna sam, jako emotivan dan, nemam za čim da žalim na kraju karijere

Sonja Vasić Posle Francuske: Ponosna sam, jako emotivan dan, nemam za čim da žalim na kraju karijere

Večernje novosti 07.08.2021
FOTO: FIBA Posle meča sa Francuskom (91:76) u kojem je Srbija izgubila u meču za bronzu, Sonja Vasić da je ovo jako emotivan dan za nju. - Jako emotivan dan. Nismo završili kao što smo se nadali. Hteli smo da obradujemo Srbiju još jednom medaljom… »

Vesti dana »