Повезане вести

Тара и Ша се побили у колима, па закуцали у дрво? Испливали детаљи удеса, Симова урлала, а онда је изгубила контролу над…

Тара и Ша се побили у колима, па закуцали у дрво? Испливали детаљи удеса, Симова урлала, а онда је изгубила контролу над…

Курир 07.08.2021
Ријалити-пар Тара Симов и Ненад Алексић Ша наводно су се побили у колима, због чега су се реперовим новим мерцедесом закуцали у дрво. - Тара и Ша су се те вечери возили у његовом новом мерцедесу, а у једном тренутку је… »
Потукли се у ауту, па се закуцали у дрво?! Испливали детаљи удеса - "Тара ударала Ненада, вриштала и изгубила контролу"

Потукли се у ауту, па се закуцали у дрво?! Испливали детаљи удеса - "Тара ударала Ненада, вриштала и изгубила контролу"

Мондо 07.08.2021
Као што је познато, предњи део аутомобила је био потпуно уништен. Као што је познато, предњи део аутомобила је био потпуно уништен. Удес који је недавно имала Тара Симов освануо је у свим медијима, а јавност је остала… »
Тара и Ша се побили у ауту, па закуцали у дрво Испливали детаљи удеса који је узбуркао јавност: Ударала га је и изгубила…

Тара и Ша се побили у ауту, па закуцали у дрво Испливали детаљи удеса који је узбуркао јавност: Ударала га је и изгубила…

Ало 07.08.2021
"Ша је, као и увек, преузео сву одговорност на себе баш из разлога што зна какве би последице имало да она сама мора да одговара за своје поступке", преноси извор близак пару. Непосредно пре удеса Тара Симов је, док је седела… »
После бахаћења, похвалили се новим чланом породице! Тара никад срећнија, нећете веровати које име су му дали! (фото)

После бахаћења, похвалили се новим чланом породице! Тара никад срећнија, нећете веровати које име су му дали! (фото)

Мондо 07.08.2021
Тара Симов и Ненад Алексић Ша одмах су се похвалили. Тара Симов и Ненад Алексић Ша одмах су се похвалили. Након што су шокирали објавом после удеса у којем је Тара Симов слупала Ненадов ауто од 100.000 евра и притом возила… »
Да је брак био добар, жена ми не би дала да уђем у ријалити! Ша проговорио о Ивани и њеном односу с Томовићем!

Да је брак био добар, жена ми не би дала да уђем у ријалити! Ша проговорио о Ивани и њеном односу с Томовићем!

Мондо 07.08.2021
Ненад Алексић Ша отворио је душу о бившој жени, породици, Тари Симов и пријатељствима која су пукла. Ненад Алексић Ша отворио је душу о бившој жени, породици, Тари Симов и пријатељствима која су пукла. Ненад Алексић… »
Ша коначно прокоментарисао иванин однос са томовићем! Репер се осврнуо на пропали брак и споменуо породицу: Неће ми они…

Ша коначно прокоментарисао иванин однос са томовићем! Репер се осврнуо на пропали брак и споменуо породицу: Неће ми они…

Ало 07.08.2021
"Нисмо се чули и нема потребе да се чујемо, свако је кренуо својим путем. Не занима је са ким је и шта ради. Не обазирем се са ким ће да буде", рекао је репер о бившој. Ненад Алексић Ша је у исповести открио све о односу са… »

Вести дана »