Povezane vesti

Ubio komšiju, pa mu bacio bombu na kući i povredio ćerku

Ubio komšiju, pa mu bacio bombu na kući i povredio ćerku

Nova 08.08.2021
Nezapamćeni zločin desio se u bujanovačkom selu Lopardince u popodnevnim satima, kada je Srđan S. (46) ubio komšiju Srbu Janjića (65) hicem iz pištolja, a zatim mu bacio bombu na kuću, povredivši mu ćerku Biljanu. Nakon par sati ubica Srđan S… »
"Celo selo je u strahu, ta porodica je poznata policiji": Ćerka ubijenog Srbe iz Bujanovca skrhana od bola: Moj otac ne bi ni…

"Celo selo je u strahu, ta porodica je poznata policiji": Ćerka ubijenog Srbe iz Bujanovca skrhana od bola: Moj otac ne bi ni…

Blic 07.08.2021
Muškarac Srđan S. koji je osumnjičen da je danas ubio svog komšiju u Bujanovcu nakon što je u njega ispalio nekoliko hitaca pa zatim bacio na kuću eksplozivnu napravu koja je povredila ćerku ubijenog i napravila veliku materijalnu štetu, predao je… »
"Ne mogu da podnesem da vidim oca u lokvi krvi": Jauk ćerke nakon stravičnog ubistva kod Bujanovca (foto/video)

"Ne mogu da podnesem da vidim oca u lokvi krvi": Jauk ćerke nakon stravičnog ubistva kod Bujanovca (foto/video)

Večernje novosti 07.08.2021
Foto J. Stojković Nakon par sati ubica Srđan S. sam se javio u policijsku stanicu u Bujanovcu i predao oružje kojim je počinio zločin. Foto: Фото Ј. Стојковић POGLEDAJ GALERIJU Ispred porodične kuće Janjića u selu Lopardince okupile… »

Vesti dana »