Povezane vesti

Pariz ili penzija? Maja Ognjenović sve bliže odluci

Pariz ili penzija? Maja Ognjenović sve bliže odluci

Sportske.net 08.08.2021
Kapiten ženske odbojkaške reprezentacije Maja Ognjenović sve bliže je odluci da predvodi naš tim i na nadolazećim Olimpijskim igrama u Parizu, koje su na programu za tri godine. Posle srebrne medalje u Rio de Žaneiru, naš odbojkaški tim je u… »
Maja se rasplakala, pa nas obradovala - igraće i u Parizu? Tamo će mi biti 40. rođendan, sve se nekako poklapa!

Maja se rasplakala, pa nas obradovala - igraće i u Parizu? Tamo će mi biti 40. rođendan, sve se nekako poklapa!

Mondo 08.08.2021
Maja Ognjenović razmišlja da odloži "zbogom" reprezentaciji Srbije i da nastupi na Olimpijskim igrama 2024. u Parizu. Maja Ognjenović razmišlja da odloži "zbogom" reprezentaciji Srbije i da nastupi na Olimpijskim igrama 2024. u Parizu. Odbojkaška… »
Maja Ognjenović odlaže oproštaj, želi da igra u Parizu: Biće mi tamo 40. rođendan, više sam za da igram, ali videću

Maja Ognjenović odlaže oproštaj, želi da igra u Parizu: Biće mi tamo 40. rođendan, više sam za da igram, ali videću

Kurir 08.08.2021
Maja Ognjenović, kapiten ženske odbojkaške reprezentacije Srbije nagovestila je da bi mogla da bude u timu i kroz tri godine na sledećim Olimpijskim igrama u Parizu. Ognjenović je planirala da se oprosti od nacionalnog tima posle Evropskog prvenstva… »

Vesti dana »