Povezane vesti

Mandić podsetio na Nikolu Jokića: Hoće neko na vaterpolo?

Mandić podsetio na Nikolu Jokića: Hoće neko na vaterpolo?

Sportski žurnal 08.08.2021
Posle finala dao je još jednu izjavu koja će se pamtiti i prepričavati. Posle Španaca oduševio je naciju Dušan Mandić kada je rekao ono što mnogi nisu smeli ili hteli: - Ima Boga, Bog sve vidi! Protiv sudija, protiv svih, protiv svih... Mi smo… »
Mandić opet dao izjavu o kojoj bruji Srbija! Krenuo, pa se vratio do kamere i rekao nešto zbog čega je ovaj snimak trenutno…

Mandić opet dao izjavu o kojoj bruji Srbija! Krenuo, pa se vratio do kamere i rekao nešto zbog čega je ovaj snimak trenutno…

Sportal blic 08.08.2021
U samo par dana srpski vaterpolista dao je dve izjave koje će se . Sada nakon osvajanja zlatne medalje na u Tokiju i pobede protiv Grčke. - Ovo dugujemo ovoj sedmorici koji su danas odigrali poslednju utakmicu u njihovim karijerama za Srbiju, bili si mu… »
Mandić oduševio sve: ‘Hoće neko na vaterpolo?!’ (video)

Mandić oduševio sve: ‘Hoće neko na vaterpolo?!’ (video)

Hot sport 08.08.2021
Genijalni Dušan Mandić! Srpska vaterpolo reprezentacija je u finalu Olimpijskih igara u Tokiju savladala selekciju Grčke, rezultatom 13:10. Jedan od najboljih pojedinaca bio je Dušan Mandić, koji tokom izjave za RTS nije skrivao svoje oduševljenje… »
Nova mandićeva hit izjava: Hoće neko na vaterpolo?

Nova mandićeva hit izjava: Hoće neko na vaterpolo?

Večernje novosti 08.08.2021
Foto: RTS printskrin „Ovo dugujem momcima koji se opraštaju, oni su mi bili kao starija braća i očevi, 10 godina sam proveo sa njima i učio sam od najboljih. Hvala im na svemu, idu u večnost, svaka im čast, pozdravljam suprugu Slađu i ćerku… »

Vesti dana »