Povezane vesti

Mesijeve oproštajne reči - Nisam želeo da odem, kriva je La liga, u kontaktu sam sa PSŽ

Mesijeve oproštajne reči - Nisam želeo da odem, kriva je La liga, u kontaktu sam sa PSŽ

Sportske.net 08.08.2021
Argentinski fudbaler Lionel Mesi oprostio se danas od Barselone na konferenciji za medije koju je putem zvaničnog kanala tog kluba pratilo više od 600.000 ljudi. U samoj pres sali, bilo je više desetina zvanica, kako od predstavnika Barse, novinara… »
Mesi otkrio veliku laž - pristao je na smanjenje plate: Otišao, a Barsi ostali problemi - ne mogu da registruju nikoga!

Mesi otkrio veliku laž - pristao je na smanjenje plate: Otišao, a Barsi ostali problemi - ne mogu da registruju nikoga!

Mondo 08.08.2021
Španski velikan se u ovim trenucima nalazi na ivici ambisa i ostanak Lea Mesija u klubu dodatno bih ih gurnuo sa litice. Španski velikan se u ovim trenucima nalazi na ivici ambisa i ostanak Lea Mesija u klubu dodatno bih ih gurnuo sa litice. Najbolji… »
Mesijeve suze i poruka za kraj: Laž je da sam odbio smanjenje plate za još 30 odsto; PSŽ? Moguće je...

Mesijeve suze i poruka za kraj: Laž je da sam odbio smanjenje plate za još 30 odsto; PSŽ? Moguće je...

Mozzart sport 08.08.2021
"Razočaran sam jer je ovo klub u kojem sam želeo da ostanem. Nikada nisam lagao, uvek sam bio iskren. Tako sam prošle godine hteo da idem, sada to ne želim i zato ovo sve boli još više" Kraj obložen suzama. Nije Lionel Mesi verovatno mogao da… »
Mesi se u suzama oprostio od Barselone: Teško mi je

Mesi se u suzama oprostio od Barselone: Teško mi je

Sportski žurnal 08.08.2021
Čuveni argentinski fudbaler Lionel Mesi emotivno se oprostio od Barselone, kluba u kom je proveo 21 godinu. Mesi i katalonski klub nisu nastavili saradnju posle isteka ugovora, a Argentinac je na stadionu Kamp Nou održao konferenciju za medije i u… »
Mesi zaplakao, nije mogao da govori: Odmah briznuo u plač - Smanjio sam platu, uradio sve, ali ne mogu da ostanem! Foto

Mesi zaplakao, nije mogao da govori: Odmah briznuo u plač - Smanjio sam platu, uradio sve, ali ne mogu da ostanem! Foto

Mondo 08.08.2021
Pratite uživo obraćanje Lionela Mesija i njegov oproštaj od Barselone. Pratite uživo obraćanje Lionela Mesija i njegov oproštaj od Barselone. To je to, Lionel Mesi je zvanično otišao iz Barselone. Napustio je klub u kome je proveo celu svoju… »
Mesi se slomio pred kamerama: Argentinac plakao kao kiša, nije mogao ni da govori - "Nisam želeo da napustim klub, ali..."

Mesi se slomio pred kamerama: Argentinac plakao kao kiša, nije mogao ni da govori - "Nisam želeo da napustim klub, ali..."

Večernje novosti 08.08.2021
Foto: AP "Bili smo kod kuće, mislili smo da ćemo ostati u Barseloni... To smo želeli. Danas, moram da se oprostim. Nisam spreman za ovo", rekao je Mesi na konferenciji za novinare. Mesi je na stadionu Kamp Nou održao oproštajnu konferenciju za… »
Potpuno se slomio: Mesi se raspao na konferenciji, kroz suze se oprostio od Barse – dotakao se i PSŽ-a!

Potpuno se slomio: Mesi se raspao na konferenciji, kroz suze se oprostio od Barse – dotakao se i PSŽ-a!

Hot sport 08.08.2021
Nakon 21 godine, Lionel Mesi odlazi iz katalonskog kluba. Ova vest je eksplodirala širom planete, i povodom toga, argentinski as je održao konferenciju za medije. Mesi ovog leta napušta Kamp Nou kao slobodan igrač, a najviše interesovanja za njegovo… »

Vesti dana »