Povezane vesti

"I da nismo osvojili zlato, to bismo uradili": Milan Aleksić nikad emotivniji: Za ovo smo živeli, radili godinama!

"I da nismo osvojili zlato, to bismo uradili": Milan Aleksić nikad emotivniji: Za ovo smo živeli, radili godinama!

Sportal blic 08.08.2021
Jedan od onih zlatnih vateprolista koji se na kraju Olimpijskih igara oprostio jeste i . Videlo se da je ovoga puta posebno emotivan. S razlogom. - Iskreno, ne znam šta bih sada i rekao. Pogotovo posle polufinala smo bili emotivno ispražnjeni, a tek… »
SAD svi znate kako je mojoj ženi! Selektor Dejan Savić nasmejao Srbiju do suza posle osvajanja zlata u Tokiju!

SAD svi znate kako je mojoj ženi! Selektor Dejan Savić nasmejao Srbiju do suza posle osvajanja zlata u Tokiju!

Kurir 08.08.2021
Selektor Srbije Dejan Savić bio je sjajno raspoložen nakon osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju. Vaterpolisti Srbije osvojili su danas zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto su pobedili selekciju Grčke sa 13:10 (6:3… »
Filipović: Bilo je emotivno, onaj debeli čovek zna šta radi

Filipović: Bilo je emotivno, onaj debeli čovek zna šta radi

Nova 08.08.2021
Najtrofejniji vaterpolista svih vremena Filip Filipović je posle osvajanja drugog olimpijskog zlata za redom bio izuzetno emotivan. „Tek če sve ovo da nas stigme. Bilo je sve jako emotivno. Hvala svima u Srbiji, Savezu, svim ljudima koji su nam… »
Kapitenčina! Filipović posle novog zlata dao najjaču izjavu ikad, a ono što je rekao o selektoru je oduševilo sve Srbe

Kapitenčina! Filipović posle novog zlata dao najjaču izjavu ikad, a ono što je rekao o selektoru je oduševilo sve Srbe

Alo 08.08.2021
Srbija je dvostruki uzastopni olimpijski šampion. Kapiten zlatne generacije Filip Filipović se oprašta od reprezentacije najsjajnijim odličjem. Filipović je bio presrećan posle drugog olimpijskog zlata koje je osvojiio sa "delfinima". - Ova… »

Vesti dana »