Povezane vesti

Rađen se pridružio mitroviću u šali: „Ja bih zamolio Savića da se oprosti od reprezentacije, jer zauzima dva mesta u…

Rađen se pridružio mitroviću u šali: „Ja bih zamolio Savića da se oprosti od reprezentacije, jer zauzima dva mesta u…

Hot sport 08.08.2021
Sjajna atmosfera vlada nakon osvajanja zlatne medalje. Vaterpolo reprezentacija Srbije odbranila je zlato na Olimpijskim igrama, pobedom u finalu nad Grčkom 13:10 u prestonici Japana, Tokiju. Jedan od najzaslužnijih za ovaj uspeh je selektor Dejan… »
Nikola Rađen se pridružio mitroviću: "Zamolio bih Savića da se oprosti od reprezentacije, zauzima dva mesta u autobusu“!

Nikola Rađen se pridružio mitroviću: "Zamolio bih Savića da se oprosti od reprezentacije, zauzima dva mesta u autobusu“!

Večernje novosti 08.08.2021
foto: EPA Dejan Savić je još jednom "iskovao" taktiku za medalju, a ujedno stvorio homogenu ekipu koju krasi dobra atmosfera. Nikola Rađen podržao šalu Stefana Mitrovića koju je izrekao tokom turnira u Japanu: – Savić je najbolji svih vremena i… »
Olimpijske igre u Tokiju: Zlato vaterpolista i bronza odbojkašica za rekord Srbije u danu zatvaranja Igara

Olimpijske igre u Tokiju: Zlato vaterpolista i bronza odbojkašica za rekord Srbije u danu zatvaranja Igara

Danas 08.08.2021
Olimpijske igre u Tokiju, održane sa godinu dana zakašnjenja zbog pandemije virusa korona, svečano su zatvorene, a olimpijski plamen ponovo će zasijati za tri godine u Parizu. Zastavu Srbije na zatvaranju nosila je osvajačica zlatne medalje… »
Spektakularnom ceremonijom završene Olimpijske igre u Tokiju: Vidimo se u Parizu 2024. godine!

Spektakularnom ceremonijom završene Olimpijske igre u Tokiju: Vidimo se u Parizu 2024. godine!

Vesti online 08.08.2021
Dugačkih, ali lepih 16 dana je iza nas. Olimpijske igre u Tokiju su danas okončane vaterpolo finalom između Srbije i Grčke u kojem je naša zemlja osvojila poslednju zlatnu medalju koja se delila u dalekom Japanu. Tradicionalno, Igre su zaključene… »
Nemoj da me nervirate o tajm-autu Dejana Savića će se dugo pričati: Selektor je žestoko zagrmeo i od tog momenta se sve…

Nemoj da me nervirate o tajm-autu Dejana Savića će se dugo pričati: Selektor je žestoko zagrmeo i od tog momenta se sve…

Kurir 08.08.2021
Neprikosnoveni Dejan Savić još jednom je pokazao da je sjajan trener i motivator. Vaterpolisti Srbije osvojili su danas zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto su pobedili selekciju Grčke sa 13:10 (6:3, 2:4, 2:2, 3:1). Oni su tako… »
GALERIJA Svi spektakularni momenti zatvaranja Igara

GALERIJA Svi spektakularni momenti zatvaranja Igara

Nova 08.08.2021
Olimpijske igre zatvorene su uz spektakl, a poslednju medalju osvojila je Srbija u vaterpolu. Ostali su Japanci dosledni, sve je bilo „pod konac“ na zatvaranju, priređen je vatromet i pravi vizuelni spektakl, uz prateći muzički program. Japanska… »

Vesti dana »