Povezane vesti

"Nisam se snašao u Beogradu,: ali ću kupiti stan" Isak Šabanović otkrio kroz šta prolazi i sa čim muku muči

"Nisam se snašao u Beogradu,: ali ću kupiti stan" Isak Šabanović otkrio kroz šta prolazi i sa čim muku muči

Blic 08.08.2021
Isak Šabanović, zvezda "Granda", svoje mesto na estradnom nebu izborio je učešćem na takmičenju "Zvezde Granda". Veliku popularnost kako kod nas, tako i u regionu, stekao je svojim prepoznatljivim nastupima i specifičnim glasom. - Ovo sam čitav… »
"Ja sam jedini crnogorac koji se nije snašao u Beogradu": Pevač o kojem je brujala Srbija - "Nisam se uzvezdio"

"Ja sam jedini crnogorac koji se nije snašao u Beogradu": Pevač o kojem je brujala Srbija - "Nisam se uzvezdio"

Mondo 08.08.2021
Pevač Isak Šabanović se vraća u Srbiju od septembra - traži stan u Beogradu. Pevač Isak Šabanović se vraća u Srbiju od septembra - traži stan u Beogradu Pevač Isak Šabanović obeležio je ovogodišnju sezonu muzičkog takmičenja Zvezde… »
Ne može da se navikne na život u Beogradu: Isak Šabanović progovorio o odnosu sa Milijem i privatnom životu nakon velike…

Ne može da se navikne na život u Beogradu: Isak Šabanović progovorio o odnosu sa Milijem i privatnom životu nakon velike…

Večernje novosti 08.08.2021
Foto: Printscreen Publiku je „na prvu“ kupio izvođenjem pjesme“Stipu gatibo“ kojom je napravio potpunu pometnju i postao jedan od omiljenih takmičara čiji se nastup sa nestrpljenjem očekivao. - Ovo sam čitav život i želeo, sav moj trud se… »

Vesti dana »