Повезане вести
Компанија која управља депонијом у Винчи саопштила: Пожар ће бити угашен за два, три дана
Курир 08.08.2021
Француско-јапанска компанија "Бео чиста", која управља депонијом у Винчи, саопштила је данас да очекује да пожар на тој депонији буде угашен "у наредна два до три дана" и да ће затрпавање са хиљадама тона земље дати резултат… »
Пожар у Винчи под контролом, али ће гашење трајати сигурно још неколико дан
Блиц 08.08.2021
Пожар који је синоћ избио на Старој депонији у Винчи под контролом је, а гашење ће трајати сигурно још неколико дана како не би дошло до додатног ширења ватре, саопштила је данас Бео Чиста Енергија (БЧЕ) Наводи се да је пожар… »
Ево зашто је избио пожар: Огласила се фирма задужена за депонију у Винчи
Вечерње новости 08.08.2021
Фото: Град Београд Наводи се да је пожар избио због екстремних временских услова, а да су на гашењу поред ватрогасаца ангажоване и механизација Бео Чисте Енергије, ЈКП “Градска чистоћа”, ЈКП “Београдски водовод и канализација” и… »
Огласила се фирма задужена за депонију у Винчи: Зашто је пожар тако букнуо и о каквом отпаду је реч?
Телеграф 08.08.2021
"Очекивања су да ће затрпавање пожара са хиљадама тона земље дати резултат и да ће у наредна 2-3 дана пожар бити угашен у потпуности" На старој депонији у Винчи јуче је избио пожар који је сада под контролом, али чије гашење… »
Вести дана »
Вучић: Са Макроном и о развоју нуклеарне енергије у Србији, упознао сам га са ситуацијом у вези НИС-а
РТВ пре 6 сатијош 6 повезаних
После магловитог јутра, током дана сунчано и топло, температура до 22 степена
Глас Западне Србије пре 45 минутајош 5 повезаних
Нордијске и балтичке земље издвајају 430 милиона евра за оружје Украјини; Песков: Кијев формално одбио дијалог
РТС пре 55 минутајош 1 повезана






