Povezane vesti

"Za mene lično, Kosovo je nezavisna država!": Čanak šokirao u Jutarnjem programu!

"Za mene lično, Kosovo je nezavisna država!": Čanak šokirao u Jutarnjem programu!

Pravda 09.08.2021
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak izjavio je danas da lično misli da je "Kosovo nezavisna država". Čanak je za televiziju Hepi izjavio da on "to lično misli" a da svako može da se u to isto uveri "ako ode u Đakovicu"… »
"Za mene lično Kosovo je nezavisna država": Nenad Čanak šokirao u TV emisiji: "Idite u Đakovicu i uverićete se..."

"Za mene lično Kosovo je nezavisna država": Nenad Čanak šokirao u TV emisiji: "Idite u Đakovicu i uverićete se..."

Blic 09.08.2021
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak rekao je danas da lično misli da je "Kosovo nezavisna država". Čanak je za televiziju Hepi izjavio da on "to lično misli" a da svako može da se u to isto uveri "ako ode u Đakovicu". "Ako odete… »
Čanak: Kosovo je, za mene, nezavisna država

Čanak: Kosovo je, za mene, nezavisna država

Bujanovačke 09.08.2021
Bujanovac, Priština, 9. avgust 2021.(foto snimak ekrana) – Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak izjavio je danas da lično misli da je „Kosovo nezavisna država“, prenosi B92. Čanak je za televiziju Hepi rekao da on „to lično… »
Čanak: Za mene lično Kosovo je nezavisna država

Čanak: Za mene lično Kosovo je nezavisna država

Nova 09.08.2021
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak izjavio je da lično misli da je "Kosovo nezavisna država". Čanak je za televiziju Hepi izjavio da on „to lično misli“ a da svako može da se u to isto uveri „ako ode u Đakovicu“… »

Vesti dana »