Povezane vesti

Taksistu na Klisi udarili flašom u glavu jer nije hteo da ih vozi pijane

Taksistu na Klisi udarili flašom u glavu jer nije hteo da ih vozi pijane

Radio 021 09.08.2021
Novosadska policija pronašla je trojicu mladića koji su u nedelju oko dva sata posle ponoći na Klisi napali taksistu koji je odbio da ih vozi jer su bili pijani. Kako 021.rs nezvanično saznaje, policija je privela dvadesetjednogodišnjeg mladića… »
Uhapšen napadač na novosadskog taksistu: Udario ga u potiljak punom flašom vinjaka

Uhapšen napadač na novosadskog taksistu: Udario ga u potiljak punom flašom vinjaka

Moj Novi Sad 09.08.2021
Jedan od napadača koji su pre dve noći napali taksistu na Klisi uhapšen je nakon intenzivne potrage, saznaje portal "NS uživo". Radi se o mladiću starom 21 godinu. Policija je, navodi isti izvor, identifikovala i ostale učesnike u ovom napadu i oni… »
Petorica pijanih huligana napali taksistu u Novom Sadu: "Dvojica lupali flaše o moju glavu, treći je nasrnuo palicom"

Petorica pijanih huligana napali taksistu u Novom Sadu: "Dvojica lupali flaše o moju glavu, treći je nasrnuo palicom"

Mondo 09.08.2021
Brutalno pretučeni taksista je šokiran što su ga mladići napali samo zato jer nije mogao da ih sve primi u vozilo. Brutalno pretučeni taksista je šokiran što su ga mladići napali samo zato jer nije mogao da ih sve primi u vozilo. "Jedan me je… »
Brutalno pretukli taksistu u novom sadu: Pijani mladići razbili mu flašu vinjaka o glavu - Uhapšen jedan od napadača

Brutalno pretukli taksistu u novom sadu: Pijani mladići razbili mu flašu vinjaka o glavu - Uhapšen jedan od napadača

Večernje novosti 09.08.2021
Foto: N. Skenderija Radi se o mladiću starom 21 godinu. Policija je identifikovala i ostale učesnike u ovom napadu i oni će takođe uskoro biti procesuirani. Protiv dvadesetjednogodinjaka biće podneta krivična prijava u redovnom postupku za… »
Pijani mladići u Novom Sadu napali taksistu: Lupali su mi flaše o glavu i tukli me palicom kao zveri

Pijani mladići u Novom Sadu napali taksistu: Lupali su mi flaše o glavu i tukli me palicom kao zveri

Telegraf 09.08.2021
Milan Smiljanić počeo je da taksira pre pet godina, kada mu se sin udavio u jezeru, a on spletom tragičnih okolnosti morao da promeni posao. Jedan me je punom flašom vinjaka udario u glavu, a drugi je onda zamahnuo flašom piva. Dok su oni lupali… »

Vesti dana »