Povezane vesti

Lukašenko: "Belorusija da se integriše u Rusiju? Putinu ne treba još jedna glavobolja"

Lukašenko: "Belorusija da se integriše u Rusiju? Putinu ne treba još jedna glavobolja"

Blic 09.08.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko ocenio je danas da bi pridruživanje Belorusije Rusiji donelo Moskvi još jednu glavobolju. - Kad se iznose svi ti nagoveštaji o integraciji, uvek mislim Putinovom glavom: da li treba Rusiji još jedna… »
Lukašenko najavio da se povlači sa mesta predsednika

Lukašenko najavio da se povlači sa mesta predsednika

RTV 09.08.2021
MINSK - Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas na sastanku sa novinarima i aktivistima da bi uskoro neka druga osoba mogla da ga zameni na mestu predsednika. "Ja sam pustio korenje u ovoj zemlji i ova zemlja je ukorenjena u meni"… »
Lukašenko odlazi sa mesta predsednika: "Razmišljao sam kako će biti kada na moje mesto dođe drugi čovek"

Lukašenko odlazi sa mesta predsednika: "Razmišljao sam kako će biti kada na moje mesto dođe drugi čovek"

Večernje novosti 09.08.2021
Foto: AP - Nemojte nagađati kada će otići Lukašenko. Vrlo brzo - rekao je Lukašenko na konferenciji "Veliki razgovor sa predsednikom". Beloruski lider je naveo da je više puta razmišljao kako će se situacija u zemlji razvijati, ako na njegovo… »
Putinu ne treba još jedna glavobolja: Lukašenko o ulasku Belorusije u sastav Rusije

Putinu ne treba još jedna glavobolja: Lukašenko o ulasku Belorusije u sastav Rusije

Pravda 09.08.2021
Za razvoj ekonomskih integracija nije potrebno da Belorusija postane deo Rusije, izjavio je beloruski lider Aleksandar Lukašenko. On je podsetio da Minsk nikad nije bio protiv najtešnjeg saveza sa Rusijom, ali Moskva republiku drži na rastojanju. "Kada… »
Lukašenko: Vrlo brzo ću otići!

Lukašenko: Vrlo brzo ću otići!

Vesti online 09.08.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko saopštio je da će “vrlo brzo” napustiti svoju funkciju. “Nemojte nagađati kada će otići Lukašenko. Vrlo brzo”, rekao je Lukašenko na konferenciji “Veliki razgovor sa predsednikom”… »
Lukašenko poručio: Vrlo brzo ću otići sa mesta predsednika Belorusije

Lukašenko poručio: Vrlo brzo ću otići sa mesta predsednika Belorusije

Nova 09.08.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko saopštio je da će "vrlo brzo" napustiti svoju funkciju. „Nemojte nagađati kada će otići Lukašenko. Vrlo brzo“, rekao je Lukašenko na konferenciji „Veliki razgovor sa predsednikom“. Beloruski lider… »

Vesti dana »