Povezane vesti
Bakić: U Subotici nema animoziteta prema Hrvatima
Subotica.com 09.08.2021
Saopštenje gradonačelnika Subotice, Stevana Bakića, povodom navodnog etnički motivisanog napada na građanina Subotice, državljanina Republike Hrvatske, prenosimo u celosti. Obraćanje sledi nakon saopštenja Hrvatskog nacionalnog saveta, zatim i demantija… »
Gradonačelnik Subotice: Efikasna reakcija policije nakon incidenta
Slobodna Evropa 09.08.2021
Policijska uprava efikasno je reagovala u slučaju napada na građanina Subotice hrvatske nacionalnosti, izjavio je Stevan Bakić, gradonačelnik tog grada na severu Srbije. Kako je 9. avgusta saopšteno na sajtu Grada Subotice, on je naveo da je osumnjičeni… »
Vesti dana »

Ostavljate dete vaspitačici, ono plače, a vama se srce cepa! Stručnjaci kažu - to je dobro: Sve o privikavanju na vrtić i ključnim greškama roditelja
Blic pre 12 minutajoš 1 povezana

"Prvog septembra ćemo doći na posao, dalje okolnosti su nepredvidive": Da li će nova školska godina početi "normalno i svečano" ili uz "ritualni štrajk"
Blic pre 47 minutajoš 1 povezana

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 8 satijoš 1 povezana