Povezane vesti

"Zašto to niste uradili pre pet, šest godina": Dodik poručuje da je zahtev Tužilaštva BiH o hrvatskim generalima podvala

"Zašto to niste uradili pre pet, šest godina": Dodik poručuje da je zahtev Tužilaštva BiH o hrvatskim generalima podvala

Blic 10.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da Republika Srpska nije obaveštena o zahtevu Tužilaštva BiH prema Hrvatskoj u vezi sa ispitivanjem odgovornosti hrvatskih generala zbog akcije "Bljesak", ali da smatra da je to podvala. - To je… »
“Isključivo politička odluka Suda BiH” Dodik povodom određivanja pritvora Savčiću

“Isključivo politička odluka Suda BiH” Dodik povodom određivanja pritvora Savčiću

Blic 09.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da odluka Suda BiH o određivanju pritvora predsedniku BORS Milomiru Savčiću nema nikakve veze sa pravom i pravdom, već je isključivo politička odluka ove pravosudne institucije. - Republika… »
Dodik o generalu Savčiću: Ni u ovoj borbi neće biti sam!

Dodik o generalu Savčiću: Ni u ovoj borbi neće biti sam!

Večernje novosti 09.08.2021
Foto Tanjug -Republika Srpska pružiće Savčiću svaku vrstu podrške i u ovoj borbi neće biti sam. Ova odluka Suda BiH nije donesena samo protiv generala Savčića, već protiv svakog Srbina u Republici Srpskoj koji ne misli i ne priča onako kako se… »

Vesti dana »