Povezane vesti

Strah u kući Perića u Zebincu kod Novog Brda - 90. napad na Srbe ove godine i ćutanje sveta

Strah u kući Perića u Zebincu kod Novog Brda - 90. napad na Srbe ove godine i ćutanje sveta

RTS 10.08.2021
U selu Zebince kod Novog Brda nadomak kuće sinoć je pretučen 23-ogodišnji Nikola Perić. Njegovo stanje je stabilno, ali ga ne otpuštaju iz bolnice u Gnjilanu. Od početka godine to je 90. napad na Srbe. Privremene institucije u Prištini i… »
Hitno pronaći i osuditi napadače na Nikolu Perića: Stefanović: Pokazali su da su za njih meta Srbi zato što su Srbi

Hitno pronaći i osuditi napadače na Nikolu Perića: Stefanović: Pokazali su da su za njih meta Srbi zato što su Srbi

Blic 10.08.2021
Zamenik predsednika S SP Borko Stefanović saopštio je danas da je sinoćnji napad na Nikolu Perića na KiM još jedan dokaz nedostatka vladavine prava, ljudskih i građanskih sloboda i mržnje prema Srbima od strane ekstremista iz redova albanskog… »
Stefanović (SSP): Napad na mladića na Kosovu dokaz neverovatne mržnje prema Srbima

Stefanović (SSP): Napad na mladića na Kosovu dokaz neverovatne mržnje prema Srbima

Danas 10.08.2021
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović ocenio je danas da je napad na mladića iz kosovskog sela Zebnica, „još jedan dokaz nedostatka bilo kakve vladavine prava, ljudskih i građanskih sloboda i neverovatne mržnje prema… »
Otac pretučenog mladića: Nije dobro Nikola, ostaje u bolnici

Otac pretučenog mladića: Nije dobro Nikola, ostaje u bolnici

Nova 10.08.2021
Pretučeni Nikola Perić biće do daljeg zadržan u bolnici u Gnjilanu, zbog težine povreda koje su mu u ponedeljak uveče naneli nepoznati napadači na putu u selu Zebince kod Novog Brda, rekao je njegov otac Slobodan Perić za Kosovo onlajn. Nikola je… »
Stefanović: Napad na Nikolu Perića – 90. napad na Srbe ove godine na Kosovu

Stefanović: Napad na Nikolu Perića – 90. napad na Srbe ove godine na Kosovu

Nova 10.08.2021
Borko Stefanović, zamenik predsednika Stranke slobode i pravde, naveo je da je napad na Nikolu Perića 90. napad na Srbe na KiM samo ove godine. „Sinoć je u Novom Brdu, na Kosovu i Metohiji, napadnut i brutalno pretučen Nikola Perić, momak od 20… »
Dvojica ga napala iz čista mira dok je vraćao krave s ispaše: Ne znam ni ko su, ni zašto su me napali

Dvojica ga napala iz čista mira dok je vraćao krave s ispaše: Ne znam ni ko su, ni zašto su me napali

Mondo 10.08.2021
Dvadesettrogodišnji NIkola Perić kojeg su juče, dok je vraćao krave sa ispaše, napale dve osobe u Zebincu kod Novog Brda rekao je da se oseća dobro, ali i da ne zna razlog napada. Dvadesettrogodišnji NIkola Perić kojeg su juče, dok je vraćao… »
Pretučeni mladić s kosmeta za Kurir: Dobro sam, ne znam ni ko me je napao, ni zašto! Napali su me iz čista mira

Pretučeni mladić s kosmeta za Kurir: Dobro sam, ne znam ni ko me je napao, ni zašto! Napali su me iz čista mira

Kurir 10.08.2021
Nikola Perić, dvadesettrogodišnji mladićm kojeg su juče u selu Zebince kod Novog Brda na Kosmetu, kada je vraćao krave sa ispaše, napale dve osobe i nanele mu povrede, za Kurir poručuje da je dobro. - Dobro sam, još uvek sam u bolnici - rekao nam… »
Oglasio se pretučeni Nikola sa Kosmeta iz bolničke postelje: "Napali su me iz čista mira"

Oglasio se pretučeni Nikola sa Kosmeta iz bolničke postelje: "Napali su me iz čista mira"

Telegraf 10.08.2021
Kako kaže, ne zna nijedan razlog zbog koga su ga nepoznati muškarci pretukli. Nikola Perić, dvadesettrogodišnji mladić kojeg su juče u selu Zebince kod Novog Brda na Kosmetu, kada je vraćao krave sa ispaše, napale dve osobe i nanele mu povrede… »
Otac pretučenog Nikole na KiM: Revoltiran sam, dete su mi tukli ispred kuće, svi smo uznemireni!

Otac pretučenog Nikole na KiM: Revoltiran sam, dete su mi tukli ispred kuće, svi smo uznemireni!

Večernje novosti 10.08.2021
Foto: Novosti NJega su napala tri Albanca, bez ikakvog povoda i tom prilikom mu nanela telesne povrede zbog čega je privatnim vozilom odvezen u Klinički centar u Gračanici. Do napada je došlo kada su trojica Albanaca, koja su bila u automobilu i… »
Antisrpsko raspoloženje na KiM ne jenjava: Nedopustivo je da Nikola bude meta siledžija i huligana samo zato što je Srbin

Antisrpsko raspoloženje na KiM ne jenjava: Nedopustivo je da Nikola bude meta siledžija i huligana samo zato što je Srbin

Blic 10.08.2021
Kancelarija za KiM Vlade Srbije saopštila je večeras povodom napada na srpskog mladića kod Gnjilana da je u pitanju nastavak talasa incidenata u kojima su žrtve bili Srbi na Kosovu i Metohiji, kojih od početka godine ima skoro 90. ''Nedopustivo je da… »
Večeras napadnut srpski mladić kod Novog Brda

Večeras napadnut srpski mladić kod Novog Brda

Danas 09.08.2021
Nikola Perić (23) iz sela Zebince, u opštini Novo Brdo, brutalno je danas napadnut oko 19 sati. Nikola se vraćao sa ispaše stoke, kada mu je put preprečio automobil iz kog su izašla trojica Albanaca i mučki ga napala, saopšteno je iz Kancelarije… »
Novi napad na KiM: Trojica Albanaca pretukla srpskog mladića koji je čuvao stoku

Novi napad na KiM: Trojica Albanaca pretukla srpskog mladića koji je čuvao stoku

Večernje novosti 09.08.2021
Foto: Tanjug NJega su napala tri Albanca, bez ikakvog povoda i tom prilikom mu nanela telesne povrede zbog čega je privatnim vozilom odvezen u Klinički centar u Gračanici. Do napada je došlo kada su trojica Albanaca, koja su bila u automobilu i… »

Vesti dana »