Povezane vesti

Domaći teren kao motiv do neba

Domaći teren kao motiv do neba

Danas 10.08.2021
Odbojkašice Srbije, koje su u Tokiju osvojile bronzu, očekuje Evropsko prvenstvo čija se završnica igra u Beogradu. Kapiten Maja Ognjenović izjavila je da je osvajanje medalje u Tokiju istorijski uspeh. – Turnir nije bio nimalo lak. Samo mi znamo s… »
"Samo mi znamo sa kakvim preprekama smo se susretale!" Odbojkašice se vratile u Beograd sa zajedničkom porukom: Ponosne smo!

"Samo mi znamo sa kakvim preprekama smo se susretale!" Odbojkašice se vratile u Beograd sa zajedničkom porukom: Ponosne smo!

Sportal blic 09.08.2021
koja je na Olimpijskim igrama u Tokiju osvojila bronzanu medalju danas je sletela u Beograd. Godinama unazad, naše odbojkašice prave velike uspehe, kako na evropskoj, tako i na svetskoj sceni. Nakon Olimpijskih igara u Riju i osvojene srebrne medalje… »
Maja Ognjenović nije mogla da zadrži suze: Kapitenka ženske odbojkaške reprezentacije emotivna nakon susreta sa voljenima…

Maja Ognjenović nije mogla da zadrži suze: Kapitenka ženske odbojkaške reprezentacije emotivna nakon susreta sa voljenima…

Večernje novosti 09.08.2021
Foto: D.B. Naše bronzane devojke su dočekali porodica i prijatelji, a malo je reći da je atmosfera na aerodromu i više nego emotivna. Svaka odbojkašica je dobila buket cveća. Kapitenika reprezentacije Maja Ognjenović nije mogla da zadrži svoje… »

Vesti dana »