Povezane vesti

Traži se zapisnik da se vidi da li je Dodik prekršio dogovor o bojkotu institucija BiH

Traži se zapisnik da se vidi da li je Dodik prekršio dogovor o bojkotu institucija BiH

Slobodna Evropa 10.08.2021
Opozicija u Republici Srpskoj (RS) traži transkript i zapisnik sa posljednje sjednice Predsjedništva Bosne i Hercegovine (BiH), kako bi se ustanovilo da li je srpski član te institucije Milorad Dodik prekršio dogovor političkih lidera iz Republike… »
Iz Sarajeva pozivaju Šmita da odblokira institucije BiH

Iz Sarajeva pozivaju Šmita da odblokira institucije BiH

Politika 10.08.2021
Dodik demantovao da je učestvovao na sednici Predsedništva.- Komšić priznao da sednica Predsedništva nije održana. SARAJEVO - Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović izjavio je da oni koji blokiraju rad državnih institucija… »
Dodik potvrdio: Sednica Predsedništva BiH nije održana - Važniji su mi zaključci Narodne skupštine RS

Dodik potvrdio: Sednica Predsedništva BiH nije održana - Važniji su mi zaključci Narodne skupštine RS

Večernje novosti 10.08.2021
Foto Tanjug - Dakle, sad mi treba da trčimo i da objašnjavamo nešto što je netačno u suštini i što je bolesna stvar BN televizije - rekao je Dodik novinarima, prenela je RTRS. On je to rekao povodom teksta objavljenog na sajtu BNTV u kojem se… »
"Ne znam šta je Komšić rekao": Dodik tvrdi da je odbio telefonsko zasedanje

"Ne znam šta je Komšić rekao": Dodik tvrdi da je odbio telefonsko zasedanje

Blic 10.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas u Beogradu da nije prisustvovao sednici Predsedništva BiH, koju je telefonski sazvao Željko Komšić u vezi sa imenovanjem članova Upravnog odbora Centralne banke, te da je njegovo jedino… »
Džaferović: Srpska će zauvek biti deo BiH

Džaferović: Srpska će zauvek biti deo BiH

Vesti online 10.08.2021
Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović izjavio je da oni koji blokiraju rad državnih institucija mogu samo da nanesu sebi štetu, i da je, kako kaže, entitet Republika Srpska deo BiH i da će tako zauvek ostati. Džaferović je u… »
Dodik: Nisam prisustvovao sednici Predsedništva, moje učešće je samo u tome što sam odbio zasedanje

Dodik: Nisam prisustvovao sednici Predsedništva, moje učešće je samo u tome što sam odbio zasedanje

RTS 10.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik demantovao je navode pojedinih medija da je glasao na sednici Predsedništva na kojoj se odlučivalo o imenovanju Upravnog odbora Centralne banke BiH i naveo da je odbio da u ponedeljak učestvujce u… »
Komšić: Dodik je učestvovao u radu Predsedništva BiH i glasao protiv! Dodikov kabinet: To nije tačno!

Komšić: Dodik je učestvovao u radu Predsedništva BiH i glasao protiv! Dodikov kabinet: To nije tačno!

Kurir 10.08.2021
Predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je danas da je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik glasao protiv potvrdjivanja članova Upravnog odbora Centralne banke BiH i tako učestvovao u radu Predsedništva BiH, mada je ranije… »
Iz Dodikovog kabineta demantovali da je učestvovao u radu Predsedsedništva BiH

Iz Dodikovog kabineta demantovali da je učestvovao u radu Predsedsedništva BiH

Novi magazin 10.08.2021
Iz Kabineta srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika su danas za novinsku agenciju Srna oštro demantovali informaciju da je održana telefonska sednica Predsedništva BiH, ističući da je to "još jedna laž plasirana s ciljem pokušaja… »
Dodik oštro demantovao Komšića: Nisam učestvovao u radu Predsedništva BiH

Dodik oštro demantovao Komšića: Nisam učestvovao u radu Predsedništva BiH

N1 Info 10.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik učestvovao je u radu Predsedništva i glasao protiv predloga imenovanja članova Upravnog odbora Centrane banke, saopšteno je iz kabineta predsedavajućeg Predsedništva BiH Željka Komšića. Iz Dodikovog… »
Dodikov kabinet se oglasio: Milorad Dodik nije učestvovao u radu Predsedništva BiH! To su podvale i politikanstvo

Dodikov kabinet se oglasio: Milorad Dodik nije učestvovao u radu Predsedništva BiH! To su podvale i politikanstvo

Kurir 10.08.2021
Iz Kabineta srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika su danas za novinsku agenciju Srna oštro demantovali informaciju da je održana telefonska sednica Predsedništva BiH, ističući da je to "još jedna laž plasirana s ciljem pokušaja… »
Oštar odgovor Iz Kabineta srpskog člana pbih: Sednica Predsedništva nije održana, Dodik nije dao saglasnost!

Oštar odgovor Iz Kabineta srpskog člana pbih: Sednica Predsedništva nije održana, Dodik nije dao saglasnost!

Večernje novosti 10.08.2021
Foto: EPA Iz Kabineta srpskog člana Predsedništva rekli su da za imenovanje članova Upravnog odbora Centralne banke BiH, što je bilo predviđeno dnevnim redom telefonske sednice, mora postojati saglasnost sva tri člana Predsedništva, odnosno moraju… »
"Laž s ciljem razbijanja srpskog jedinstva": Sednica Predsedništva BiH nije održana, Dodik nije učestvovao

"Laž s ciljem razbijanja srpskog jedinstva": Sednica Predsedništva BiH nije održana, Dodik nije učestvovao

Blic 10.08.2021
Iz Kabineta srpskog člana Predsedništva BiH oštro su demantovali informaciju da je održana telefonska sednica ovog tela, ističući da je to još jedna laž očigledno plasirana s ciljem pokušaja razbijanja srpskog jedinstva u Republici Srpskoj. Iz… »
Dodik demantovao: Nisam glasao na sednici!

Dodik demantovao: Nisam glasao na sednici!

Vesti online 10.08.2021
Kabinet srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika demantovao je danas da je on učestvovao u telefonskoj sednici tog tela, uz poruku da je to još jedna laž očigledno plasirana s ciljem pokušaja razbijanja srpskog jedinstva u Republici Srpskoj… »
U laži su kratke noge Dodik raskrinkao Komšića, glavni cilj razbijanje srpskog jedinstva

U laži su kratke noge Dodik raskrinkao Komšića, glavni cilj razbijanje srpskog jedinstva

Alo 10.08.2021
Kabinet srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika demantovao je danas da je on učestvovao u telefonskoj sednici tog tela, uz poruku da je to još jedna laž očigledno plasirana s ciljem pokušaja razbijanja srpskog jedinstva u Republici Srpskoj… »
Čekaju Dodikov odgovor: Hitna telefonska sednica Predsedništva BiH zbog Centralne banke BiH

Čekaju Dodikov odgovor: Hitna telefonska sednica Predsedništva BiH zbog Centralne banke BiH

Blic 09.08.2021
Predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić sazvao je večeras hitnu telefonsku sednicu zbog imenovanja Upravnog saveta Centralne banke BiH. Kako saznaje Avaz, Komšić i član Predsedništva BiH Šefik Džaferović već su glasali za imenovanje… »

Vesti dana »