Povezane vesti

Ne plačete vi, rasplakali ste celu Srbiju

Ne plačete vi, rasplakali ste celu Srbiju

Nova 10.08.2021
Teško da postoji osoba koja nije pogledala konferenciju vaterpolista bez suze u oku - i to su uspeli zlatni momci iz Tokija. Sva esencija sporta, porodičnog, timskog duha i emocija, stala je u onih 15 minuta kada su osvajači olimpijskog zlata prvo… »
“A sad adio”: Vaterpolisti pesmom rasplakali Dejana Savića (VIDEO)

“A sad adio”: Vaterpolisti pesmom rasplakali Dejana Savića (VIDEO)

Vesti online 10.08.2021
Vaterpolo reprezentacija Srbije vratila se iz Tokija nakon odbranjene zlatne medalje na Olimpijskim igrama, a konferencija za medije postala je emotivna kada je Stefan Mitrović podstakao ceo tim da peva “A sad adio”, što je izmamilo suze… »
VIDEO: Doček trinaestorice veličanstvenih, vaterpolisti zapevali "A sad adio"

VIDEO: Doček trinaestorice veličanstvenih, vaterpolisti zapevali "A sad adio"

Radio 021 10.08.2021
Vaterpolisti Srbije, osvajači zlatne medalje na Olimpijskim igrama, vratili su se iz Tokija. Konferencija za medije bila je prilično emotivna, mnogi vaterpolisti su plakali, jer se dobar deo igrača oprašta od nacionalnog tima. Od reprezentacije se… »
Foto priča: Trenuci za večnost i nezaboravan oproštaj vaterpolo divova

Foto priča: Trenuci za večnost i nezaboravan oproštaj vaterpolo divova

Mozzart sport 10.08.2021
“Daćete mi malo vremena da se smirim, je** ga“, izjavio je Dejan Savić u suzama, dok su vaterpolisti pevali “A sad adio“. "Jednom odleteće ptice, ulice naše ostaće bez sunca. Čovek ispratiće ženu, dugo na vetru on stajaće sam. Jednom… »
Zlatni vaterpolisti došli u Beograd, suze i ‘A sad adio’ (FOTO/VIDEO)

Zlatni vaterpolisti došli u Beograd, suze i ‘A sad adio’ (FOTO/VIDEO)

Radio sto plus 10.08.2021
Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović rekao je danas da je velika privilegija biti deo ekipe, kao i da je vredelo svakog uloženog truda, koji je nakon završetka Olimpijskih igara dobio “viši smisao”. “Pre svega hvala na divnom… »
Dejan Savić ostao bez reči kad je Mitrović na aerodromu zapevao „A sad adio“ (VIDEO)

Dejan Savić ostao bez reči kad je Mitrović na aerodromu zapevao „A sad adio“ (VIDEO)

Danas 10.08.2021
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić ostao je bez reči tokom emotivng obraćanja vaterpolista na konferenciji za medije na beogradskom aerodromu Nikola Tesla, kada je član tima Stefan Mitrović, umesto odgovora na pitanje konferansije… »
Uplakani Savić bez teksta: Daćete mi da se smirim, j… ga

Uplakani Savić bez teksta: Daćete mi da se smirim, j… ga

Nova 10.08.2021
Selektor vaterpolista Srbije, Dejan Savić, ostao je bez reči kada su mu igrači zapevali "A sad adio". Sedam igrača se oprašta od reprezentacije, a Dejan Savić slomio se kada je Stefan Mitrović zapevao „A sad adio“. Pokuljale su emocije… »
Zlatni vaterpolisti stigli u Beograd, suze i 'A sad adio'

Zlatni vaterpolisti stigli u Beograd, suze i 'A sad adio'

Novi magazin 10.08.2021
Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović rekao je danas da je velika privilegija biti deo ekipe, kao i da je vredelo svakog uloženog truda, koji je nakon završetka Olimpijskih igara dobio "viši smisao". "Pre svega hvala na divnom… »
Zlatni vaterpolisti stigli u Beograd: Zapevali, rasplakali selektora i poslali Srbiji jaku poruku! (foto) (video)

Zlatni vaterpolisti stigli u Beograd: Zapevali, rasplakali selektora i poslali Srbiji jaku poruku! (foto) (video)

Hot sport 10.08.2021
Neki se opraštaju od reprezentacije. Vaterpolisti Srbije su jutros stigli u Beograd sa zlatnim medaljama osvojenim na Olimpijskim igrama u Tokiju. Bio je ovo poslednji put da gledamo zlatnu generaciju, koja će se teško ponovo pojaviti. – Pre svega… »
Reči kapitena filipa filipovića oduševile Srbiju! Jednom rečenicom pokazao koliko je veliki!

Reči kapitena filipa filipovića oduševile Srbiju! Jednom rečenicom pokazao koliko je veliki!

Alo 10.08.2021
Moćno se kapiten Filip Filipović oprostio od reprezentacije Srbije. Ponovo je bio najbolji kad je bilo najteže, ali nije Filip Filipović želeo da stavi sebe u prvi plan. Na dočeku "delfina" sve je oduševio. - Hvala na divnom dočeku! Ja sam samo… »
Čista emocija! Kako je veliki Deki ostao bez reč i u suzama!

Čista emocija! Kako je veliki Deki ostao bez reč i u suzama!

Alo 10.08.2021
Kad je i on ostao bez reči... Emocije su slomile selektora zlatnih vaterpolista Dejana Savića. Nije znao šta da kaže, suze su tekle... Pesma "A sad adio" ga je pogodila. - Daćete mi malo vremena da se smirim, ne znam šta da kažem. J****a - rekao je… »
Živko gocić za "novosti" o uspehu vaterpolista u Tokiju: "To mogu samo velikani, pokazali milion i jedan put kako se bori"

Živko gocić za "novosti" o uspehu vaterpolista u Tokiju: "To mogu samo velikani, pokazali milion i jedan put kako se bori"

Večernje novosti 09.08.2021
Foto: Nebojsa Parausic Nekadašnjem kapitenu Srbije prekjuče se vratio film iz Rija, kada se zajedno sa Slobodanom Nikićem oprostio od reprezentacije kao olimpijski pobednik i jedan od malobrojnih koji mogu da osete kako su se osećali sedmorica… »

Vesti dana »