Povezane vesti

Koga oni zezaju?! Posle žestoke svađe već palo pomirenje! Ša novom objavom na mrežama zbunio fanove! (foto)

Koga oni zezaju?! Posle žestoke svađe već palo pomirenje! Ša novom objavom na mrežama zbunio fanove! (foto)

Mondo 10.08.2021
Ni 48 sati nije prošlo od raskida, a Ša i Tara su već ponovo zajedno. Ni 48 sati nije prošlo od raskida, a Ša i Tara su već ponovo zajedno. Nenad Aleksić Ša i Tara Simov žestoko su se posvađali i navodno čak i raskinuli, a posle svega toga… »
Komšinica OTKRIVA! Zbog ovoga su raskinuli Tara i ŠA!

Komšinica OTKRIVA! Zbog ovoga su raskinuli Tara i ŠA!

Svet & Skandal 10.08.2021
Prva komšinica poznatog rijaliti para Tare Simov i Nenad Aleksića Ša pozvala nas je i detaljno ispričala kako je izgledao njihov raskid. Komšinica otkriva da su Tara i Ša raskinuli jer reper ima drugu devojku. Raskid je bio toliko buran da zgradom… »
Tara i Ša se pomirli nakon nikad gore svađe?! Nakon užasnih scena koje su priredili komšijama, reper se oglasio i poručio…

Tara i Ša se pomirli nakon nikad gore svađe?! Nakon užasnih scena koje su priredili komšijama, reper se oglasio i poručio…

Kurir 10.08.2021
Bivši rijaliti učesnici Tara Simov i Nenad Aleksić Ša ne prestaju da intrigiraju javnosti svojim burnim odnosom, a nakon raskida koji se desio juče nakon drame koju su priredili komšijama u zgradi, izgleda da je došlo do pomirenja. Tara i Ša su… »
Ša se oglasio prvi put nakon raskida sa Tarom: "Uvek ja ispadnem najgori": Pa opleo po braku sa Ivanom

Ša se oglasio prvi put nakon raskida sa Tarom: "Uvek ja ispadnem najgori": Pa opleo po braku sa Ivanom

Blic 10.08.2021
Vest da su Tara Simov i Nenad Aleksić Ša ponovo raskinuli odjeknula je u javnosti, a sada se reper prvi put oglasio tim povodom. - Neću da komentarišem svađu sa Tarom, uvek ja ispadnem najgori. Svi me jašu, svi su me osudili što sam se razveo, a… »
Svi me jašu, uvek ja najgori! Ša se oglasio prvi put posle raskida s Tarom! Pomenuo bivšu ženu i šokirao izjavom o braku

Svi me jašu, uvek ja najgori! Ša se oglasio prvi put posle raskida s Tarom! Pomenuo bivšu ženu i šokirao izjavom o braku

Mondo 10.08.2021
Nenad Aleksić Ša prokomentarisao je trenutnu situaciju s Tarom Simov. Nenad Aleksić Ša prokomentarisao je trenutnu situaciju s Tarom Simov. Bivši učesnici Zadruge Tara Simov i Nenad Aleksić Ša raskinuli su vezu na iznenađenje njihovih fanova, a… »
Uvek ispadnem najgori! Ša se oglasio prvi put posle raskida sa Tarom, pa ocrnio brak sa Ivanom!

Uvek ispadnem najgori! Ša se oglasio prvi put posle raskida sa Tarom, pa ocrnio brak sa Ivanom!

Kurir 10.08.2021
Vest da su Tara Simov i Nenad Aleksić Ša ponovo raskinuli odjeknula je kao bomba u domaćim medijima, puno se spekulisalo šta je razlog razlaza, a sada je Nenad odlučio da se oglasi prvi put nakon rastanka. - Neću da komentarišem svađu sa Tarom… »
Psovke, vriska, udaranje: Tara uplakana i raščupana napustila stan nakon raskida sa Ša! "On je dan pre dovodio neku crnku"

Psovke, vriska, udaranje: Tara uplakana i raščupana napustila stan nakon raskida sa Ša! "On je dan pre dovodio neku crnku"

Blic 10.08.2021
Rijaliti par je ponovo imao žestok sukob, a njihova komšinica priča da joj se pred očima odigrala horor scena. Reper je vikao iz sveg glasa iz stana se čula lomnjava, a njegova devojka je raščupana i uplakana sa kesama i ljubimcem pobegla iz… »
"Samo lupaj, ti mala sponzorušo!": Tara i Ša urlali i lomili po stanu - komšije otkrile da se viđao s drugom devojkom?!

"Samo lupaj, ti mala sponzorušo!": Tara i Ša urlali i lomili po stanu - komšije otkrile da se viđao s drugom devojkom?!

Mondo 10.08.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša raskinuli - diskvalifikovana rijaliti učesnica otpratila dečka, komšije otkrivaju šta je prethodilo prekidu veze. Tara Simov i Nenad Aleksić Ša raskinuli - diskvalifikovana rijaliti učesnica otpratila dečka… »
Urlanje i lom po stanu! Raskid tare i Ša bio je paklen: Prva komšinica iznela sve detalje sukoba, umešana je još jedna…

Urlanje i lom po stanu! Raskid tare i Ša bio je paklen: Prva komšinica iznela sve detalje sukoba, umešana je još jedna…

Kurir 10.08.2021
Nakon što je kao bomba odjeknula vest da je jedan od najskanaloznijih rijaliti parova svih vremena stavio tačku na svoju romansu, Tara Simov je to i potvrdila. Nenad Aleksić Ša se nije oglašavao, međutim, sada se javila njihova prva komšinica koja… »

Vesti dana »