Povezane vesti

Partizan stvara nove šampione!

Partizan stvara nove šampione!

Sportske.net 10.08.2021
Vaterpolo euforija ponovo je zahvatila Srbiju posle veličenstvenog uspeha naše reprezentacije na Olimpijskim igrama u Tokiju i novog osvojenog zlata, koje je, nažalost, poslednje za predvodnike ove generacije - Filipa Filipovića, Gojka i Duška… »
Neočekivana izjava Grka: Video sam strah u očima srpskih vaterpolista

Neočekivana izjava Grka: Video sam strah u očima srpskih vaterpolista

Nova 10.08.2021
Grčki vaterpolista Angelos Vlahopulos vidno je razočaran i pogođen porazom od Srbije u finalu Olimpijskih igara u Tokiju. Srbija se jutros poklonila vaterpolistima dočekom na aerodromu, a ni suze nisu izostale. Pevalo se i plakalo, a vaterpolistima se… »
Vaterpolisti: „A, sad’ adio“, pa odlazak u legendu

Vaterpolisti: „A, sad’ adio“, pa odlazak u legendu

Danas 10.08.2021
Ko ne razume zbog čega je baš odlazeća generacija srpskih vaterpolo reprezentativaca jedna od najuspešnijih sportskih ekipa na svetu u ovom veku, a nije bio u prilici da gleda TV prenos današnjeg povratka u Beograd Filipa Filipovića, Andrije… »
Savića savladale emocije: Daćete mi malo vremena da se smirim, je***a!

Savića savladale emocije: Daćete mi malo vremena da se smirim, je***a!

Vesti online 10.08.2021
Vaterpolisti Srbije osvojili su drugu uzastopnu zlatnu medalju na Olimpijskim igrama, a po dolasku u Beograd priređen im je doček i konferencija za medije. Za Filipa Filipovića, Andriju Prlainovića, Milana Aleksića, Duška Pijetlovića, Branislava… »
"Video sam da su Srbi uplašeni": Grčki vaterpolista uprkos zasluženom porazu u finalu "pecka" naše reprezentativce

"Video sam da su Srbi uplašeni": Grčki vaterpolista uprkos zasluženom porazu u finalu "pecka" naše reprezentativce

Večernje novosti 10.08.2021
FOTO: AP/Tanjug Naime, on je istakao kako je primetio da su se izabranici Dejana Savića uplašili. - Video sam da su Srbi uplašeni, to se najbolje videlo kada su slavili na 12:10 - rekao je Vlahopulos. Grci su imali istorijsku priliku da osvoje zlato na… »
Video sam da su se Srbi uplašili! Grk "pecka" naše vaterpoliste: Da smo mi poveli, teško biste nas zaustavili!

Video sam da su se Srbi uplašili! Grk "pecka" naše vaterpoliste: Da smo mi poveli, teško biste nas zaustavili!

Mondo 10.08.2021
Sa nekima od njih naredne sezone biće saigrač u Novom Beogradu, pa će moći još jednom da pričaju o finalu turnira na Olimpijskim igrama. Sa nekima od njih naredne sezone biće saigrač u Novom Beogradu, pa će moći još jednom da pričaju o finalu… »
Vlahopulos o finalu sa Srbijom: Videli smo strah u njihovim očima, da smo poveli – srušili bismo ih

Vlahopulos o finalu sa Srbijom: Videli smo strah u njihovim očima, da smo poveli – srušili bismo ih

Mozzart sport 10.08.2021
Jedan od novajlija u redovima Novog Beograda smatra da je Grčka propustila veliku šansu. Nacija se ovog jutra poklonila zlatnoj generaciji srpskih vaterpolista koji su ubrzo po dolasku u Beograd sa suzama u očima stavili tačku na kraj nezaboravnoj… »
Filipović: Hvala Srbijo, privilegija je bila biti kapiten

Filipović: Hvala Srbijo, privilegija je bila biti kapiten

Vesti online 10.08.2021
Hvala na divnom dočeku, moram da ispravim sve vas, ja sam samo jedan od 13 veličnastvenih, velika je privilegija biti deo ekipe,a onda biti i kapiten na kraju ove divne epoizide, najlepšeg i za neke od nas poslednjeg plesa, rekao je vaterpolista Srbije… »
Grčka žali za zlatom: Vlahopulos „Video sam strah u njihovim očima“!

Grčka žali za zlatom: Vlahopulos „Video sam strah u njihovim očima“!

Hot sport 10.08.2021
Vaterpolisti Grčke govorili su o celokupnom takmičenju na OI, a posebno o finalu. Ceo svet se poklonio vaterpolistima Srbije u nedelju kada su ovi odbranili zlato na Olimpijskim igrama. Grčki vaterpolisti ne mogu da se pomire sa tim da nisu uspeli da… »
Filipović otkrio: Savić tajno plakao i molio se za nas

Filipović otkrio: Savić tajno plakao i molio se za nas

Nova 10.08.2021
Posebne emocije pokazali su vaterpolisti Srbije po sletanju u Beograd, suze nisu krili, a kapiten Filip Filipović otkrio je i kakav je bio selektor Dejan Savić tokom Olimpijskih igara. Sedmorica veličanstvenih oprašta se od reprezentacije, pa su po… »
Filip Filipović na ivici suza o zlatu, generaciji, Saviću…

Filip Filipović na ivici suza o zlatu, generaciji, Saviću…

Nova 10.08.2021
Srpski vaterpolisti stigli su u utorak ujutru u Beograd nakon osvajanja zlatne medalje na Olimpisjkim igrama u Tokiju. Kapiten, zapravo sada već bivši kapiten Filip Filipović koji je zlatom na Igrama zaključio reprezentativnu karijeru bio je zahvalan… »
Vaterpolisti rasplakali selektora Savića: Vredelo je svakog momenta, učinili smo naciju ponosnom

Vaterpolisti rasplakali selektora Savića: Vredelo je svakog momenta, učinili smo naciju ponosnom

RTS 10.08.2021
Pevalo se i plakalo na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu povodom dočeka srpskih sportista sa Olimpijskih igara iz Tokija. Vaterpolo reprezentacija Srbije. Sedmorica vaterpolista Igrama u Tokiju oprostilo se od igranja za reprezentaciju Srbije. "Velika… »

Vesti dana »