Povezane vesti
Dobrica Veselinović: Bakarec i Filipović se dodvoravaju Vučiću
Danas 10.08.2021
Dobrica Veselinović iz inicijative Ne davimo Beograd smatra da iza optužbi poslanika vladajuće SNS da su on i aktivisti Ne davimo Beograd zapalili deponiju u Vinči stoji pokazivanje lojalnosti stranci i dodvoravanje Aleksandru Vučiću, predsedniku… »
Ana Stevanović: SNS za osam godina mogla da napravi tri spalionice i reši problem
Danas 10.08.2021
Ana Stevanović, članica Predsedništva SSP, kaže da su naprednjaci od kako su na vlasti u Beogradu mogli da naprave tri spalionice i trajno reše problem. Ona je to za Danas rekla povodom toga što je poslanik SNS Nebojša Bakarec sugerisao na svom… »
Bakarec povezuje opoziciju sa paljenjem deponija
Danas 10.08.2021
Poslanik SNS Nebojša Bakarec sugeriše na svom Tviteru nalogu da lider SSP Dragan Đilas i inicijativa Ne davimo Beograd imaju političke koristi od paljenja deponija. On je danas napisao:“Ko pali deponije i zbog čega? Ovo nije slučajno. Zna se ko… »
Vesti dana »

Dačić: Policija koristi samo zvučna sredstva za upozorenje, ne i zvučni top
Beta pre 1 satjoš 32 povezane

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTV pre 4 minutajoš 22 povezane

Sale Ilić neutešan: „Oprostio sam se pre 20-ak dana, tada je bilo jasno šta će se desiti!“
Hot sport pre 28 minutajoš 42 povezane