Povezane vesti
Korona ponovo hara na Balkanu: Skače broj novozaraženih u zemljama regiona
Telegraf 10.08.2021
Prema poslednjim presecima epidemiološkog stanja u zemljama regiona zabeležen je novi skok broja novozaraženih korona virusom. Prema poslednjim presecima epidemiološkog stanja u zemljama regiona zabeležen je novi skok broja novozaraženih korona virusom… »
Skače broj novozaraženih u zemljama regiona
RTV 10.08.2021
PODGORICA - Prema poslednjim presecima epidemiološkog stanja u zemljama regiona zabeležen je novi skok broja novozaraženih korona virusom, pa nadležni pozivaju na oprez i poštovanje standarnih mera zaštite iz straha od naglog širenja zaraze. U Hrvatskoj… »
Još 291 novoinficirani i 41 turista: Najnoviji korona presek u Crnoj Gori
Večernje novosti 10.08.2021
Foto: B.Dabić Ukupno je dijagnostikovano 332 novopozitivnih slučajeva infekcije SARS-CoV-2 i to 291 među građanima Crne Gore i 41 među turistima koji borave na teritoriji Crne Gore. Udeo novopozitivnih slučajeva u ukupnom broju testiranih za 09.08.2021… »
Vesti dana »
(Video) Dragan Vasiljević: Tokom obuke se srušio helikopter MUP-a, piloti nemaju ozbiljnije povrede
Blic pre 4 satijoš 44 povezane
Polemika o slučaju Senjak na sednici skupštinskog odbora: Šta je rekao ministar Dačić, a šta su pitali poslanici? (VIDEO)
Insajder pre 5 satijoš 37 povezanih
Spektakl na tribinama, "nula" na terenu - "zmajevi" ispraćeni na Mundijal VIDEO
B92 pre 24 satajoš 74 povezane
Milan Tomić stao pred novinare posle poraza Zvezde: "Nemam šta da zamerim igračima..."
Telegraf pre 24 satajoš 57 povezanih




