Povezane vesti
Guverner Njujorka Endrju Kuomo podneo ostavku
Glas Amerike 10.08.2021
OLBANI — Guverner Njujorka Endrju Kuomo podneo je ostavku posle optužbi za seksualno zlostavljanje i istrage kojom je ustanovljeno da je seksualno uznemiravao 11 žena. Ostavka stupa na snagu za 14 dana. Prošle godine, Kuomo je uživao veliku popularnost… »
Ostavka guvernera Njujorka zbog optužbi za seksualno uznemiravanje
Slobodna Evropa 10.08.2021
Guverner Njujorka Endrju Kuomo (Andrew Cuomo) podneo je ostavku u utorak nakon izveštaja njujorškog državnog tužioca u kojem je utvrđeno da je seksualno uznemiravao 11 žena, što je dramatičan pad za nekada moćnu ličnost čija je politička karijera… »
Guverner New Yorka podnio ostavku zbog optužbi za seksualno uznemiravanje
Al Jazeera 10.08.2021
Ostavka dolazi nakon što je državnom istragom u New Yorku utvrđeno da je Andrew Cuomo seksualno uznemiravao najmanje 11 žena. Guverner New Yorka Andrew Cuomo podnio je ostavku nakon što je državna istraga utvrdila da je seksualno uznemiravao 11 žena, što… »
Guverner Njujorka podneo ostavku nakon skandala: Istraga pokazala da je Kuomo zlostavljao žene
Telegraf 10.08.2021
Kuomo je odmah posle izveštaja tužiteljke negirao ponašanje koje mu se stavlja na teret. Guverner države Njujork Endrju Kuomo podneo je ostavku nakon istrage kojom je utvrđeno da je seksualno zlostavljao više žena. Kuomo je navodno uznemiravao sadašnje i… »
Vesti dana »

Tramp: Zvaničnici Kambodže i Tajlanda pristali da razgovaraju o prekidu vatre
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Ministar Đurić u Istanbulu: Srbija ne želi alternativu integracijama, ali želi jednak glas u EU
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

"Siguran sam da će država uspeti": Vučević: Prebrodićemo sve izazove izazvane obojenom revolucijom
Blic pre 4 satijoš 1 povezana