Povezane vesti

Vučić: Neprihvatljivo skandiranje navijača Partizana, Srbi treba da vode računa o emocijama Bošnjaka

Vučić: Neprihvatljivo skandiranje navijača Partizana, Srbi treba da vode računa o emocijama Bošnjaka

Sandžak press 10.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su navijači FK Novi Pazar „pokazali šta iskreno misle“ tokom utakmice sa FK Partizanom kada su, kako je naveo, skandirali: „Naser Orić“, „Kosovo je pored Srbije“, „Ovo je Bosna“ i… »
Vučić o utakmici u Novom Pazaru: Dokle to mi Srbi i Bošnjaci mislimo da to tako ide

Vučić o utakmici u Novom Pazaru: Dokle to mi Srbi i Bošnjaci mislimo da to tako ide

IndeksOnline 10.08.2021
Beograd – Novi Pazar – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za televiziju “Pink” rekao je, da Srbi moraju da se zapitaju zašto im Bošnjaci ne žele dobro, te da srpski narod mora da razume emocije Bošnjaka po pitanju Srebrenice ali… »
Vučić: Navijači Pazara pokazali šta misle, urušavali ustavni poredak

Vučić: Navijači Pazara pokazali šta misle, urušavali ustavni poredak

Radio sto plus 10.08.2021
“Navijači su u ovom slučaju, naročito Pazarovi, pokazali šta iskreno misle. Možete da kažete za Partizanove navijače da su organizovani, a ovi su obični ljudi i pokazali su šta misle o meni (zbog skandiranja “Vučiću, pederu”), to je… »

Vesti dana »