Povezane vesti

Potpuno ludilo ispred šopa PSŽ-a, beskrajna kolona ljudi u redu za Mesijev dres (VIDEO)

Potpuno ludilo ispred šopa PSŽ-a, beskrajna kolona ljudi u redu za Mesijev dres (VIDEO)

Vesti online 11.08.2021
Pariz je ovog leta fudbalski centar sveta, logično jer je novi igrač Pari Sen Žermena postao jedan od najvećih igrača svih vremena Lionel Mesi. Dovoljno da u gradu nastane prava Mesimanija – sve zbog dolaska legende Barselone. Argentinac je u PSŽ… »
Ronaldinjo se oglasio i oduševio navijače Pari Sen Žermena: ‘Srećan sam što su Mesi i Ramos stigli u Pariz! Osećam…

Ronaldinjo se oglasio i oduševio navijače Pari Sen Žermena: ‘Srećan sam što su Mesi i Ramos stigli u Pariz! Osećam…

Hot sport 11.08.2021
Legendarni Brazilac je dve godine nastupao za ekipu iz glavnog grada Francuske. Glavna tema u svetskim medijima jeste prelazak Lionela Mesija u redove Pari Sen Žermena. Jedan od najboljih igrača u istoriji fudbala je napustio Barselonu nakon više od… »
Ronaldinjo o dolasku mesija u PSŽ: Želim mu mnogo sreće, osećam miris Lige šampiona

Ronaldinjo o dolasku mesija u PSŽ: Želim mu mnogo sreće, osećam miris Lige šampiona

Večernje novosti 11.08.2021
foto: EPA Legendarni Brazilac je u karijeri igrao za oba kluba, a svom nekadašnjem saigraču je poželeo mnogo sreće. - Veoma sam radostan što sam igrao u dva velika kluba, a sada vidim da je moj prijatelj učinio to isto. Drago mi je što ga vidim u… »
Da li dolazak Mesija znači odlazak Mbapea: Prvi čovek PSŽ-a otklonio sve dileme!

Da li dolazak Mesija znači odlazak Mbapea: Prvi čovek PSŽ-a otklonio sve dileme!

Hot sport 11.08.2021
Deluje da sjajni napadač ostaje u PSŽ-u i naredne sezone! Dolazak Lionela Mesija u Pari Sen Žermen oduševio je navijače ovog kluba, ali ipak nisu u potpunosti spokojni zbog toga što Kilijan Mbape i dalje odbija da potpiše novi ugovor. Francuskom… »
Mesi pokrenuo lavinu - zbog njega teraju 10 fudbalera: Poznat spisak igrača koji mogu da kupe kofere iz PSŽ-a!

Mesi pokrenuo lavinu - zbog njega teraju 10 fudbalera: Poznat spisak igrača koji mogu da kupe kofere iz PSŽ-a!

Mondo 11.08.2021
Moraju da "srede" finansijske knjige Parižani. Moraju da "srede" finansijske knjige Parižani. Pari Sen Žermen je ovog leta angažovao strašna pojačanja. Stigao je Ašraf Hakimi iz Intera za 60 miliona evra, dok su bez obeštećenja, samo za velike… »
Mesi promovisan, priznao da mu neće biti lako protiv Barse

Mesi promovisan, priznao da mu neće biti lako protiv Barse

Nova 11.08.2021
Navijači Pari Sen Žermena konačno su dočekali priliku da vide promociju Lionela Mesija kao svog igrača. Mesimanija danima drma Pariz, u utorak je doputovao, u sredu je već klupska prodavnica bila krcata uz kilometarski red. Svi žele dres… »
Kakva je budućnost Kilijana Mbapea sada?

Kakva je budućnost Kilijana Mbapea sada?

Sportske.net 11.08.2021
Predsednik Pari Sen Žermena Naser Al-Kelaifi uveren je da će Kilijan Mbape ostati u ovom klubu i naredne sezone. Dolazak Lionela Mesija nesumnjivo je uticao na namere Parižana da zadrže sjajnog Francuza koji se najčešće dovodi u veze sa Real… »
Mesimanija: Kilometarska kolona ispred radnje PSŽ-a VIDEO

Mesimanija: Kilometarska kolona ispred radnje PSŽ-a VIDEO

Nova 11.08.2021
Lionel Mesi izazvao je veliku histeriju navijača Pari Sen Žermena, koji su napravili kilometarski red ispred klupske prodavnice. Dresovi Mesija sigurno će planuti munjevito, i pre otvaranja prodavnice, napravljena je kilometarska kolona navijača… »

Vesti dana »