Povezane vesti

Evo sastava za Soči - Stanoje zna tim, ofanzivno od starta!

Evo sastava za Soči - Stanoje zna tim, ofanzivno od starta!

Sportske.net 11.08.2021
Crno-beli sutra od 21 čas igraju jedan od bitnijih mečeva ove sezone, u goste im dolazi ruski Soči, bogati klub koji ima velike planove za budućnost i naravno, igranje u Ligi konferencija. Ipak, Partizan je tim sa iskustvom i neko ko će se pitati u… »
Ovo je sastav partizana za revanš koji znači sve: Stanoje za Ruse sprema promene - dva igrača za ofanzivu u Humskoj!

Ovo je sastav partizana za revanš koji znači sve: Stanoje za Ruse sprema promene - dva igrača za ofanzivu u Humskoj!

Mondo 11.08.2021
Partizan protiv Sočija igra meč koji bi mogao da im u velikoj meri odredi tok sezone, a trener Aleksandar Stanojević će sa nešto ofanzivnijom ekipom pokušati da približi crno-bele pobedi pred vernim navijačima. Partizan protiv Sočija igra meč… »
Partizan – tim za Soči: Moguće promene na beku i u vezi, Suma čeka poslednjih pola sata

Partizan – tim za Soči: Moguće promene na beku i u vezi, Suma čeka poslednjih pola sata

Mozzart sport 11.08.2021
Ofanzivniji Stanojevićev sastav u odnosu na prvi meč. Iako je govorio da će vežbati penale, u pojedinim trenucima pozivao na oprez, upozoravao na snagu Sočija, Alesandar Stanojević je rešen da napadne Ruse! Rezultat prvog susreta trećeg kola… »
Neočekivana šansa za Miloševića, Santa Klara u velikom problemu

Neočekivana šansa za Miloševića, Santa Klara u velikom problemu

Nova 11.08.2021
Olimpija iz Ljubljane je doživela poraz u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija na gostovanju Santa Klari rezultatom 2:0 i uzevši u obzir prikazano, delovalo je da su male šanse da može da prođe u plej-of i da se sa pobednikom… »
Lazar Marković pred Soči: Dobar su tim, ali mi smo još bolji

Lazar Marković pred Soči: Dobar su tim, ali mi smo još bolji

Večernje novosti 11.08.2021
FOTO: M. Vukadinović Naveo je da su Rusi dobra ekipa, no i klub iz Humske je dobar. - Dobra su Rusi ekipa, poseduju kvalitetne pojedince, ali i mi smo dobri - rekao je Marković. Na kraju je dodao, "Mi smo još bolji". Ima razloga da to priča krilni… »
Stanojević pred Soči: Šanse su 50-50, vežbamo penale

Stanojević pred Soči: Šanse su 50-50, vežbamo penale

N1 Info 11.08.2021
Fudbaleri beogradskog Partizana u sredu od 21 čas na domaćem terenu u Beogradu dočekuju ruski Soči u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije. Pred taj ključni duel za crno-bele za medije je govorio trener ekipe Aleksandar Stanojević… »
Stanojević otkrio razgovor sa Markom Nikolićem o Sočiju, želi pobedu

Stanojević otkrio razgovor sa Markom Nikolićem o Sočiju, želi pobedu

Nova 11.08.2021
Aleksandar Stanojević, trener Partizana, rekao je da će njegova ekipa ići na pobedu u revanšu protiv Sočija u kvalifikacijama za Ligu konferencija (prvi meč 1:1) i da očekuje da se nastavi dobar niz rezultata. „Igramo evropsku utakmicu pred… »
Soči je dobar, ali mi smo još bolji: Kapiten Marković veruje u Partizan - i mi imamo dobre igrače...

Soči je dobar, ali mi smo još bolji: Kapiten Marković veruje u Partizan - i mi imamo dobre igrače...

Mondo 11.08.2021
Lazar Marković veruje u kvalitete crno-belih pred ključnu utakmicu. Lazar Marković veruje u kvalitete crno-belih pred ključnu utakmicu. Spreman je Partizan za Soči i želi pobedu. To je uostalom rekao i trener crno-belih Aleksandar Stanojević. Za… »
Marković ima plan za Soči

Marković ima plan za Soči

Sportske.net 11.08.2021
Na konferenciji za medije uoči revanša sa Sočijem u kvalifikacijama za Ligu konferencija, ispred Partizana obratio se, pored trenera Stanojevića, i kapiten tima Lazar Marković. On je objasnio na koji način bi "parni valjak" mogao do prolaza. "U… »
Stanojević pred revanš sa Sočijem: Da prevaziđemo sebe, nadam se da će klupa presuditi

Stanojević pred revanš sa Sočijem: Da prevaziđemo sebe, nadam se da će klupa presuditi

Mozzart sport 11.08.2021
„Iako mislimo da smo najbolji na svetu i da smo uvek favoriti, Rusi uvek daju gol kad misliš da ih imaš“, opominje trener Partizana pred revanš trećeg kola kvalificija za Ligu šampiona. U prvenstvu bez greške. U Evropi vrlo dobro. Da bi bilo… »
“Favoriti smo protiv Sočija zbog navijača”: Stanojević najavljuje ofanzivni Partizan protiv Rusa

“Favoriti smo protiv Sočija zbog navijača”: Stanojević najavljuje ofanzivni Partizan protiv Rusa

Vesti online 11.08.2021
Zahuktalom Partizanu na noge stiže ruski Soči, sve kreće ispočetka u borbi za plej-of Lige Konferencija, egal iz prvog meča daje i srpskom i ruskom timu podjednake šanse, ali sada će Humska biti saveznik našem predstavniku. U navijače se uzda… »
Lazar Marković: Soči dobar, mi još bolji

Lazar Marković: Soči dobar, mi još bolji

Mozzart sport 11.08.2021
„Nadam se da ću nastaviti u ritmu sa prethodnih evropskih utakmica“, kaže kapiten Partizana. Nahvalio je Lazar Marković narednog rivala, biranim rečima govorio o klubu i igračima, ali u svakoj izjavi novog kapitena mogla se uočiti odlučnost da… »
Lazar Marković najavljuje pobedu protiv Sočija: „Mi smo još bolji“!

Lazar Marković najavljuje pobedu protiv Sočija: „Mi smo još bolji“!

Hot sport 11.08.2021
Kapiten Partizana Lazar Marković bio je kratak u odgovorima tokom konferencije za medije pred revanš 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Sočija. Crno beli su remizirali u prvom meču koji se igrao u Sočiju, a na domaćem terenu očekuju… »
Stanojević pred Soči zvao marka Nikolića: Kad misliš da nisu opasni, oni ti daju gol! Vežbamo penale!

Stanojević pred Soči zvao marka Nikolića: Kad misliš da nisu opasni, oni ti daju gol! Vežbamo penale!

Hot sport 11.08.2021
On ih bolje poznaje. Fudbaleri Partizana će u četvrtak od 21 čas dočekati ekipu Sočija u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Prvi duel u Rusiji završen je rezultatom 1:1, a pred revanš susret trener crno-belih Aleksandar… »
Šta je to Nikolić rekao Stanojeviću? Ima loših, ali i dobrih vesti u Partizanu

Šta je to Nikolić rekao Stanojeviću? Ima loših, ali i dobrih vesti u Partizanu

Sportske.net 11.08.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević smatra uoči revanš meča kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Sočija da su šanse za prolazak dalje podjednake, te je nagovestio da će njegov tim napasti rivala. "Znamo da nam jedino pobeda donosi… »
Pitao sam Marka za Soči, rekao mi je jednu važnu rečenicu: Stanojević pred Ruse - i Nikolić misli da prolazimo!

Pitao sam Marka za Soči, rekao mi je jednu važnu rečenicu: Stanojević pred Ruse - i Nikolić misli da prolazimo!

Mondo 11.08.2021
Dobro ih poznaje Marko Nikolić, pa je bio prava adresa za pitanje... Dobro ih poznaje Marko Nikolić, pa je bio prava adresa za pitanje... Partizan u četvrtak od 21 čas u Humskoj igra za prolaz u plej-of Konferencijske lige, a rival je Soči koji je… »
Mi uvek mislimo da smo najbolji na svetu: Stanoje ne veruje u sreću i hoće pobedu - Znam kako ćemo za penale!

Mi uvek mislimo da smo najbolji na svetu: Stanoje ne veruje u sreću i hoće pobedu - Znam kako ćemo za penale!

Mondo 11.08.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević veruje u svoje igrače pred revanš meč protiv Sočija, najvažniji za crno-bele u dosadašnjem delu sezone. Trener Partizana Aleksandar Stanojević veruje u svoje igrače pred revanš meč protiv Sočija… »
Rikardo uporedio svoja dva mandata u Partizanu: Mislim da imamo više pritiska, daćemo sve od sebe protiv Sočija!

Rikardo uporedio svoja dva mandata u Partizanu: Mislim da imamo više pritiska, daćemo sve od sebe protiv Sočija!

Hot sport 11.08.2021
Spreman je za susret sa Rusima. Rikardo Gomeš je sigurno jedan od najzaslužnijih za Partizanov odličan start sezone. Crno-beli nemaju poraz ni u domaćem prvenstvu, ni u kvalifikacijama za Ligu konferencija, a povratnik u Humsku u razgovoru za RTS… »
Rikardo: "Veći je pritisak nego prošli put"

Rikardo: "Veći je pritisak nego prošli put"

Sportske.net 11.08.2021
Partizan je dobro startovao sezonu i u domaćem prvenstvu i u Evropi i za sada je bez poraza. Pred revanš sa Sočijem, Rikardo Gomeš, koji se nedavno vratio u Humsku, istakao je da ovaj tim ima veliki potencijal. "Očekivao sam ovako dobar start jer… »

Vesti dana »