Povezane vesti

Pao helikopter sa turistima na Kamčatki, strahuje se da ima mrtvih

Pao helikopter sa turistima na Kamčatki, strahuje se da ima mrtvih

Glas Amerike 12.08.2021
MOSKVA — Helikopter sa 13 turista i troje članova posade pao je u jezero na Kamčatki, na istoku Rusije. Strahuje se da je u padu poginulo osam osoba. Letelica je pala u ledenu vodu, a spasioci su pronašli osmoro preživelih, među kojima i dve teško… »
Srušio se helikopter sa 16 putnika u Rusiji Osmoro nestalo, među njima i jedno dete

Srušio se helikopter sa 16 putnika u Rusiji Osmoro nestalo, među njima i jedno dete

Kurir 12.08.2021
Osmoro ljudi, uključujući i jedno dete nestali pri padu putničkog helikoptera na Kamčatki i strahuje se da su poginuli, navodi se u saopštenju lokalnih zvaničnika. Prema preliminarnim podacima, nesreća se dogodila na području rezervata prirode… »
Srušila se letelica za VIP turiste: Teška nesreća u Rusiji, u padu helikoptera nestalo osam osoba

Srušila se letelica za VIP turiste: Teška nesreća u Rusiji, u padu helikoptera nestalo osam osoba

Blic 12.08.2021
Šanse da se pronađu osam putnika iz helikoptera Mi-8 koji se srušio na Kamčatki su skoro nikakve, rekao je izvor iz hitnih službi za agenciju TASS. - Osmoro ljudi se vodi kao nestalo nakon pada Mi-8, ali praktično nema šanse da ih nađemo žive -… »
Srušio se helikopter na Kamčatki, spasioci tragaju za sedam osoba

Srušio se helikopter na Kamčatki, spasioci tragaju za sedam osoba

N1 Info 12.08.2021
Helikopter sa 16 putnika i članova posade srušio se na poluostrvu Kamčatka na ruskom Dalekom istoku, saopštile su lokalne vlasti. Devet osoba je preživelo pad helikoptera, a spasioci tragaju za ostalih sedam. Helikopter Mi-8 pao je u Kurilsko jezero… »
Srušio se helikopter na Kamčatki, traga se za sedmoro putnika

Srušio se helikopter na Kamčatki, traga se za sedmoro putnika

Nova 12.08.2021
Helikopter sa 16 putnika i članova posade srušio se danas na poluostrvu Kamčatka na ruskom Dalekom istoku, saopštile su lokalne vlasti, prenosi Beta. Devet osoba je preživelo pad helikoptera, a spasioci tragaju za ostalih sedam. Helikopter Mi-8 pao… »
Nesreća u Rusiji: Helikopter se srušio u jezero, teško povređene dve osobe

Nesreća u Rusiji: Helikopter se srušio u jezero, teško povređene dve osobe

Blic 12.08.2021
Dve osobe teško su povređene kada se helikopter Mi-8 sa 13 turista i tri člana posade rano jutros srušio na poluostrvu Kamčatka, na dalekom istoku Rusije, javljaju ruske agencije. Iz Direkcije Ministarstvo za vanredne situacije saopšteno je da je na… »
Srušio se helikopter na Kamčatki, potraga za preživelima u toku

Srušio se helikopter na Kamčatki, potraga za preživelima u toku

Slobodna Evropa 12.08.2021
Devet osoba preživelo je pad helikoptera 12. avgusta na poluostrvu Kamčatka na Dalekom istoku Rusije, javili su ruski mediji pozivajući se na zvaničnike lokalne vlade. U toku je potraga za preostalih sedam ljudi koji su bili u helikopteru koji se… »
Pad ruskog helikoptera na Kamčatki

Pad ruskog helikoptera na Kamčatki

Al Jazeera 12.08.2021
Helikopter sa 13 putnika i tri člana posade prevozio je turiste iz Moskve i Sankt Peterburga. Helikopter MI-8 u kojem se nalazilo 16 osoba srušio se u četvrtak rano ujutro na Kamčatki, poluotoku na ruskom dalekom istoku, saopćila je hitna služba… »

Vesti dana »