Povezane vesti

Ispovest Srbina iz berna Mislite da je moj život Švajcarska? Plata mi je 6.000 franaka, a ovoliko mi ostane kad platim sve…

Ispovest Srbina iz berna Mislite da je moj život Švajcarska? Plata mi je 6.000 franaka, a ovoliko mi ostane kad platim sve…

Kurir 12.08.2021
Mnogi bi želeli da žive u Švajcarskoj. Ali, da ni u toj zemlji nije bajno za život, svedoče reči Srbina Milana V, koji već godinama živi u Bernu, gde radi kao grafički dizajner za platu od 6.000 franaka (oko 5.500 evra). Često su mu govorili da… »
Ispovest milana iz berna: Radim u Švajcarskoj i mesečno zarađujem 6.000 franaka. Evo koliko mi ostane kada odbijem sve…

Ispovest milana iz berna: Radim u Švajcarskoj i mesečno zarađujem 6.000 franaka. Evo koliko mi ostane kada odbijem sve…

Blic 12.08.2021
Švajcarska važi za jednu od najboljih zemalja za život, ne samo u Evropi, već i u svetu. Ipak, ne bi bila to što jeste da nije - skupa. Srbin Milan V. već godinama živi u Bernu, gde radi kao grafički dizajner za platu koja iznosi 6.000 franaka… »
"Svi misle da je sjajno, ali...": Milan iz Srbije otkriva kako je živeti u Švajcarskoj i koliko se zaista može zaraditi

"Svi misle da je sjajno, ali...": Milan iz Srbije otkriva kako je živeti u Švajcarskoj i koliko se zaista može zaraditi

Mondo 12.08.2021
Mnogi misle da je u inostranstvu mnogo lakše zaraditi, a Milan je otkrio da li je to zaista istina. Mnogi misle da je u inostranstvu mnogo lakše zaraditi, a Milan je otkrio da li je to zaista istina. Švajcarska važi za jednu od najboljih zemalja za… »

Vesti dana »