Povezane vesti
Partizan se uključio u akciju pomoći za Boška Gugletu
Mozzart sport 12.08.2021
Humani crno-beli. Cela Srbija se ujedinila oko Boška Guglete. Svi hoće da pomognu. A kako je Partizan godinama prepoznatljiv po humanitarnim akcijama, organizovao je još jednu u cilju skupljanja sredstava za lečenje šestomesečnog Novosađanina. Crno-beli… »
Partizan se uključio u akciju pomoći Bošku Gugleti
Nova 12.08.2021
Fudbalski klub Partizan priključio se akciji za pomoć šestomesečnom Bošku Gugleti iz Novog Sada. Malenom Bošku je u maju 2021. godine dijagnostifikovana spiralna mišićna atrofija. a u cilju skupljanja sredstava za lek Zonglesma, najskuplji lek na svetu… »
Za lečenje malog Boška nedostaje još 550.000 evra, vremena sve manje
N1 Info 12.08.2021
Šestomesečnom Bošku Gugleti iz Novog Sada, kojem je u maju dijagnostifikovana sprinalna mišićna atrofija, nedostaje još 550.000 evra za terapiju Zolgensmom, najskupljim lekom na svetu. Vremena je sve manje pošto novac mora da bude sakupljen do 20… »
Treniraj sa markovićem i pantićem i pomozi malom Bošku: Humani Partizan u akciji - Licitiraj i postani deo tima!
Mondo 12.08.2021
Ko ponudi najviše za pomoć šestomesečnom Bošku, imaće priliku da na kratko postane deo ekipe Partizana i sa igračima prođe sve ono što oni prolaze tokom treninga i boravka u klubu... Ko ponudi najviše za pomoć šestomesečnom Bošku, imaće priliku da na… »
Vesti dana »
UKRAJINSKA KRIZA: Kremlj: Rusija želi mir u Ukrajini, a ne primirje; Mediji: Pogođen tanker ruske flote u senci "Dašan"
RTV pre 24 minutajoš 2 povezane
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 5 satijoš 1 povezana







