Povezane vesti

Novu priliku imaće još 100.000 mladih do 30 godina preko programa "Moja prva plata"

Novu priliku imaće još 100.000 mladih do 30 godina preko programa "Moja prva plata"

Radio 021 12.08.2021
Vlada Srbije odlučila je da se program "Moja prva plata" nastavi i u 2021, ističe Ministarstvo za rad i zapošljavanje, i najavljuje da će ove godine 10.000 mlađih od 30 godina dobiti šansu. Oni će imati priliku da svoje stečeno znanje pokažu i u… »
Dug spisak problema mladih koji veruju da ni o čemu ne odlučuju i da se ništa ne pitaju

Dug spisak problema mladih koji veruju da ni o čemu ne odlučuju i da se ništa ne pitaju

RTS 12.08.2021
Nezaposlenost, obrazovanje, nerešeno stambeno pitanje godinama su najveći problemi mladih. Od 2017, od kada Krovna organizacija mladih Srbije (KOMS) objavljuje istraživanja, smanjivao se broj mladih koji nemaju zaposlenje. Međutim, ovogodišnje… »
Kisić Tepavčević: Program ‘Moja prva plata’ prilika za praksu 10.000 mladih

Kisić Tepavčević: Program ‘Moja prva plata’ prilika za praksu 10.000 mladih

Danas 12.08.2021
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Darija Кisić Tepavčević izjavila je da će, zahvaljujući programu „Moja prva plata“, „ove godine 10.000 mladih, mlađih od 30 godina, imati priliku da svoje stečeno znanje pokažu… »
Kisić Tepavčević: 10.000 mladih ima priliku da stečeno znanje pokažu i u praksi

Kisić Tepavčević: 10.000 mladih ima priliku da stečeno znanje pokažu i u praksi

N1 Info 12.08.2021
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Darija Кisić Tepavčević izjavila je da će, zahvaljujući programu "Moja prva plata", "ove godine 10.000 mladih, mlađih od 30 godina, imati priliku da svoje stečeno znanje pokažu i u… »
Direktor Beogradske berze: Novi suvlasnik daje veću vidljivost na globalnim investicionim mapama

Direktor Beogradske berze: Novi suvlasnik daje veću vidljivost na globalnim investicionim mapama

Nova ekonomija 12.08.2021
Dnevni promet akcijama na Atinskoj berzi jednak je dvogodišnjem prometu Beogradske berze. Plan je da se kroz mrežu vidjivosti Atinske berze na globalnim investicionim mapama pridruži i ono što se generiše iz Srbije, rekao je za RTS direktor… »
Svetski dan mladih: Nezaposlenost veća za 10 odsto u odnosu na prošlu godinu

Svetski dan mladih: Nezaposlenost veća za 10 odsto u odnosu na prošlu godinu

Radio 021 12.08.2021
Mladi čekaju do dve godine na prvi stabilni posao, podaci su najnovijeg izveštaja - šta mogu da urade kako bi povećali šanse na tržištu rada? Getty Images Više od trećine nezaposlenih mladih je iz regiona Centralne i Zapadne Srbije „Neizvesnost… »
Atinska berza suvlasnik Beogradske berze, akcije srpskih kompanija vidljivije stranim investitorima

Atinska berza suvlasnik Beogradske berze, akcije srpskih kompanija vidljivije stranim investitorima

RTS 12.08.2021
Ateks je od prošle nedelje vlasnik 10,2 procenta Beogradske berze. Komunikacija sa atinskom berzom ide u pravcu da se kroz njihovu mrežu vidljivosti na globalnim investicionim mapama pridruži i ono što se generiše iz Srbije – srpska investiciona… »

Vesti dana »