Повезане вести
ССП: Бомба у рову СНС
Југ пресс 12.08.2021
НИШ Јучерашњи наступ у медијима некадашњег начелника нишке Управе Саше Стоијлковића одјекнуо је као бомба. Бомба бачена у рову СНС. Јер ништа Стоиљковић није рекао што јавност не зна. Јавна је тајна да је за посао у Нишу, али… »
ССП: Радње о којима је говорио бивши начелник Управе су коруптивне и посао су за тужилаштво
Јужне вести 12.08.2021
Криминална хоботница је, кажу у нишком одбору Странке слободе и правде, толико разгранала пипке да и кориснике субвенција уцењују да гласају за СНС, а изјаве напредњака и бившег начелника Управе за пољопривреду Саше… »
ССП тражи од Тужилаштва истрагу због оптужби Саше Стоијлковића о уценама бирача од стране СНС-а у Нишу
Југмедиа 12.08.2021
Градски одбор Странке слободе (ССП) и правде Ниш, позивајући се на јучерашње изјаве медијима некадашњег начелника нишке Управе Саше Стоијлковића, затражио је у данашњем саопштењу от Тужилштва „истрагу о страховитој… »
Вести дана »
Фон дер Лајен и Кошта после састанка с Вучићем: Желимо да видимо демократску Србију у ЕУ
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Зеленски одбацио алузије да рат користи као изговор да остане на власти
Данас пре 9 сатијош 1 повезана
Шкаљарци рањени у пуцњави у Никшићу. Све врви од полиције: Град потпуно блокиран
Блиц пре 3 сатајош 2 повезане





